Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık İhtiyaç fazlası sahteler Nanofil ve Fluorocarbonlar

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında popeye1907 tarafından paylaşıldı.

1. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Elimde bulunan ihtiyacım fazlası malzemeler satılıktır. Sahteler gruplar halinde verilecektir. Kargo bedeli hariç tutulmuştur. İsteyene tek tek de verilebilir.
    1. Grup Yo-Zuri Adagio ikisi 50 tl. Adagio1.jpg
    2.Grup Yo-Zuri Criystal minnow 11 cm. ikisi 50 tl. Cristalminnow1.jpg Cristalminnow2.jpg
    3.Grup Yo-Zuri Yo-Zuri Crystal minnow 3D ve Duel Hardcore dördünün fiyatı 100 tl. Yo-Zuri ve Duel Hardcore1.jpg Yo-Zuri ve Duel Hardcore2.jpg
    4.Grup Kendo Haryu beşli set 50 Tl. Kendo1.jpg
    5.Grup Tackle House taklidi ikisi 25 tl. Çakma1.jpg Çakma2.jpg
    6.Grup Duo Tide minnow 120 slim 50 tl. Tide minnow1.jpg Tide minnow2.jpg
    Berkley Nanofil 17 lb. beyaz 100 tl. nanofil.jpg
    Yo-Zuri Fluorocarbon 10 lb. 30 Yrd. Adet fiyatı 30 tl. Flurocarbon.jpg

winchester bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Günceldir

4. hakandaspinar

hakandaspinar Aktif Üye

Gökhan hocam ben rapala ile tecrübe edinmek için 4.grubu alsam nasil olur sonuçta ilk aşamada kopma vs durumlar yaşanacak galiba şimdi sipariş ettiğim 500M SeaKnight Brand Tri-Poseidon Series Super Strong Japan Multifilament PE Braided Fishing Line 36MM ip misina aldim aliexpressten başka neler önerirsiniz. Makine 36mm ipi 200metre sarabiliyor bu arada.

5. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Selamlar,
    4. gruptaki sahteler spin disiplini için uygundur. Başta levrek ve diğer avcı balıkları kandırabilirsiniz. 36 mm. ip bu iş için epey bir kalın gözüküyor. Kullandığınız makine ne bilmiyorum ama 200 metre sarabiliyorsa oda büyük galiba. Elinizdeki seti yazarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırım.

6. hakandaspinar

hakandaspinar Aktif Üye

Hocam bilgi için teşekkürler ben yeni yeni bilgileniyorum şimdi şok yaparak bu dediğin kalınlığının önüne geçerek Boğaz'da genelde akıntılı sularda kullanımı öğrenerek bismillah diyeceğim :) 4.grubu alarak başlasam iyi olur olacak galiba aliexpressten aldığım 20mm iplik ve New Arrival SeaKnight 7 pieces Minnow 110mm 13g 1.5M Dive Artificial Bait Plastic Hard Fishing Lures Fishing Bait siparişim gelene kadar boş kalmamış olurum. Özelden yazıyorum size satın alma hakkında.

Son düzenleme: 23 Kasım 2015