Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İki Arada İki ALA' da

autan

Üye
Adı
Görkem AKTAN
İki arada İki Alada,
Evet 2012 yılı alabalık sezonunu sonunda ben de açtım. Çok programsız ve zamansız bir avdı ama şansım varmış ki iki gökalayı kandırmayı başarabildim.
30.04.2012 sabah saat 05:30 da Ankara’da başlayan yolculuğumun ilk durağı Aksaray dı. Saat 08:30-16:00 arası Aksaray’daki işimin hak edişini yapıp Karaman’a doğru yola devam ettim. Saat 18:15 olduğunda Karaman’a girmiştim fakat şantiye paydos ettiği için şantiye yerine beni genelde boş göndermeyen göletimi (çok gizli !!!) ziyarete karar verdim. Onbeş dakikalık bir yolculuktan sonra 18:30 gibi ¾ oz. rainbow kastmaster ile denemelere başladım. Yaklaşık yarım saat çalışmama rağmen takip alamayınca 2 numara gümüş üzeri kırmızı benekli mepps (önünde 5 gr mepps ağırlığı ile) devam ettim. Fakat yine vuruş alamadım. Hava yavaş yavaş kararmaya başlamış suyun yüzeyi de iyice durulmuştu. Sivri sineklerde ortaya çıkmıştı. İşte o an balıkların sivri sineğe atladığını görünce başından beri yanlış deneme yaptığımı anladım. Balık artık yüzeye çıkmaya başlamıştı ve ben de hemen ağırlığı çıkartıp merppsi yüzeye yakın çekmeye başladım. Ve BİNGO. Büyük olan gökalayı hemen kenara aldım. Yaklaşık 10 dakika sonrada ikinciyi. İkinci alanın zıplama videolarını çekmek isterdim ama avda tek olduğumdan yapamadım. BUYRUN SEYREDİN.

Erdem Koral

Daimi Üye
Adı
Erdem Koral AKKAYA
Tebrıkler guzel bır gun ve güzel bir av olmuş nede güzel alalar öyle canım çekti valla :)

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Tebrikler avlağınız bereketli olsun..

Tavada ki resim iştah açıcı :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Güzel av olmuş.
Afiyet olsun

yükseltaktak

Aktif Üye
Adı
Yüksel Taktak
Emeğinize sağlık, güzel manzara, güzel balıklar. Her daim rast gelsin....

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler güzel balıklar resimler tava :D daha ne söyleyeyim :) dahası rast gele kısmetiniz açık olsun

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Tek başına, doğayla başbaşa balık avında olmak gibisi varmı? Keyfiniz daim olsun.

autan

Üye
Adı
Görkem AKTAN
Güzel yorumlarınız için teekkürler. Daha irileri sizlere rastgelsin.