Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İKİ SURF MAKİNE YARDIM LÜTFEN

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında cuneyt1972 tarafından paylaşıldı.

1. cuneyt1972

cuneyt1972 Üye

TRABUCCO ASAHI SURF XPW MAKNE - Trabucco makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

İlk makine bu performansı ve kalitesi için bilgisi olanların yardımını istiyorum....

İkincisi ise;

Ryobi PROSKYER NOSE POWER makine - Ryobi makine - Olta Makinalar - AVmarketi.com

bu makine bende var asıl sorum şu, elimdeki Ryobi bu trabuccodan iyi midir? Alsam gereksiz bir harcama yapmış olur muyum? Önceki linkteki Trabucco makineyi sadece nette gördüm, gözümle görüp inceleme şansım olmadı yardımcı olur ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim...:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bana göre gereksiz bir alışveriş olur.
    Trabucco hem daha ağır, hem de ryobinin kafası surfe daha uygun

4. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Trabuccoyu arkadaşıma almıştık. Ryobiden bir üstünlüğü yok.. Ağır bir alet.
    Ryobi düşük devirli güçlü bir makine. Bencede gereksiz.

5. horasanlı

horasanlı Aktif Üye

Bende 2 adet Ryobi PROSKYER NOSE POWER makine var. Makina gerçekten güçlü bir makina tam surf makina ama 700 gr olması kötü ağır kalıyor biraz birde kamış eklenince rahat 1000 gr mı geçiyor. 10 at çekten sonra kollar taş kesiliyor gerçi ben alıştım 2 yıldan fazladır kullanıyorum. Fakat daha hafif surf takımlara geçtim bunlarıda beklemeli avlarda kullanıyorum.

6. ryetik

ryetik Aktif Üye

Trabucco markasının ürünleri kalitelidir ancak elinizde zaten Ryobi Proskyer varmış. Bu durumda gereksiz bir masraf yapmış olursunuz. Yanlış anlamazsanız bence bu makinadan sonra gerekirse bütçeyi yükseltmek adına biraz daha bekleyerek Shimano Bull's Eye yada benzeri hafif , güçlü ve dayanıklı bir makina edinmeniz çok daha mantıklı gibi.

7. cuneyt1972

cuneyt1972 Üye

Yani ancak bu kadar olur herkese çok teşekkür ederim bu kadar kısa zamanda bu kadar yardımcı olunması çok güzel ilgilenen ve yardımcı olan herkese çok ama çok teşekkürler yani yazılanlara göre herkes şu durumda gereksiz bir harcama olacağında hemfikir. Çok sağolun...:)

8. cuneyt1972

cuneyt1972 Üye

Evet artık seviye atlamaya çalışacağız iyi fikir Shimano ve benzeri markaların surflerini inceleme zamanı geldi....:))