Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İkiBinOn Yılı En Özel Trofesi

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler gercekten yillar boyu hatirlanacak kadar guzel bir trofe , son derece akici bir anlatimla onu taclandiran bir rapor olmus daha guzellerine rastgelsin.

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Sarıağız isimli balığı ilk defa gördüm. Nadiren görebildiğimiz minekoplara benziyor. Tebrikler. Rastgelsin.

Berkay reis

Kıdemli Üye
Adı
berkay şahin
AKIN KAPTAN BIRAK SOSYAL MESAJLAR VERMEYİ DE BALIK TUT

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
AKIN KAPTAN BIRAK SOSYAL MESAJLAR VERMEYİ DE BALIK TUT
AKIN KAPTAN BIRAK SOSYAL MESAJLAR VERMEYİ DE BALIK TUT:cool::cool:
AKIN KAPTAN BIRAK BU SOSYAL MESAJLARIDA ADAM GİBİ BALIK TUT.ESKİ DEFTERLERİ KAPAT YENİ TROFELER GÖSTER
Berkay bey, İnternet ortamında yazı yazmanın en önemli ve birinci kuralı büyük harf satır başlarında ve noktadan sonra olur yazının tamamını büyük yazmanız bağırmak anlamı taşır.

Mayıs 2010 tarihinden itibaren yazdığınız toplam sekiz mesajın biri hariç böyle. İçlerinden üç tanesi, yukarıda farklı mesajlardan alıntı yaptığım şekliyle Akın bey'e mesaj içermekte. Bu tür uyarmalarınızı/önermelerinizi yaptığınız diğer konu sahipleri önemsememiş olabilirler, ama ben öenmsiyorum. Benim konuma mesaj yazmayı yeğlemek yerine bu tür mesaj kirliliğini Muhabbet Odası bölümünden yapabilirsiniz. Sevgilerimle, iyi haftalar dilerim.

cemşit22

Yeni Üye
Adı
cemil şencan
tebrik ederim güzel av yapılmış

Latif Uğurluçimen

Aktif Üye
Adı
Latif UĞURLUÇİMEN
Latif abi tebrikler harika balıklar, nacizane tavsiyem makinanızı kumla temas ettirmeyin içine kum kaçtı mı adamı kanser eder :D tam tersi şekilde olmalı yani makina kolu yere gelecek şekilde olmalı bence ;)
Teşekkür ederim, tavsiyenize uymaya gayret ediyorum, balıkların fotoğrafları ile uğraşırken gözüm başka şey görmüyor. Forum ortamında günce yazacağım fotoların mizansenine dikkat etmeye çalışıyorum. Zaten sonrada bütün hepsini ben söküp temizliyorum, ama yinede akıllanmadım.