Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ikinci el makina (Ultegra CI4 10000 XSA 5+1 BB)

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında serinsular tarafından paylaşıldı.

1. serinsular

serinsular Yeni Üye

Ultegra CI4 10000 XSA 5+1 BB ikinci el 3 aylık makinamı stmaktayım fiyat 400 sondur

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Hasan merhaba,

Rica etsem makinanın resmini de yükleyebilir misin ;)

4. OxDaTiTy

OxDaTiTy Aktif Üye

Sayın Serinsular kimsin nesin bir kendini tanıtsan sitedeki ilk mesajınla satış yapacaksan bile en azından sitedeki diğer satışlara da bakarak biraz daha uygun bir satış açsaydın...

5. Kumsal

Kumsal Aktif Üye

İnsanları ; özellikle forumu yeni tanımaya, alğılamaya çalışan insanları kimsin nesin diyerek karşılarsak yeni katılımcılar çekimser kalırlar haklı olarak.

Güzel bir uyarıda bulunmuşsun lakin tabiri caizse biraz kaba bir uyarı olmuş.

6. fedbil

fedbil Üye

7. TekAdam

8. OxDaTiTy

OxDaTiTy Aktif Üye

Haklısınız üslubum konusunda biraz kaba oldu fakat bu günlerde bu tür konular çok oluyor. Burada serinsular isimli arkadaş üzerine alınsın diye söyleyeceğim bir laf değil fakat bakıyorsun sadece sitemizde değil bir çok sitede yeni üyelik ilk ve tek mesaj şeklinde satış ilanı aynı ilan birçok alışveriş sitesinde de oluyor ve genellikle elindeki ürünü satmaya çalışan arkadaş biraz tok satıcı edası ile şu fiyattır istemiyorsan alma edalarında oluyor.

Bu sebeple biraz kaba ve sert oldu sanırım mesajım arkadaşımız üzerine alınmasın niyetim rencide etmek kırıcı olmak değil buranın sadece satış amacı güdülerek açılmış bir site değil arkadaşlıkların kurulduğu bilgilerin paylaşıldığı sevinçlerin üzüntülerin yaşandığı bir ortam olmasından uzaklaşmasını engellemektir...

Bu tür konularda yeni gelen arkadaş üşenmeyip tanışma bölümüne kısacık bir mesaj ile ''merhaba ben Burç, Adana da oturuyorum herkese selamlar'' bile dese emin olun benim açımdan yapıcı ve yeterli bir yaklaşımdır...

Yanlış düşünüyorsam özür dilerim... Kusura bakmayın

9. TekAdam

Seni iyi anlıyorum Tunç ve yeni gelen arkadaşımıza özel mesaj yolu ile forumu tanıtan linkler gönderdim. Şimdilik imza ayarlarını yaptı. İlanda da resim yoktu onu da ben temsili bir resimle tamamladım.

Ben de insanları kazanma tarafındayım. Umarım yeni gelen arkadışımız forum ortamını çok çabuk algılar ve gereğini yapar ;)

Sadece satış amaçlı gelmişse kendisi bilir ama herkese bir şans verilmeli düşüncesindeyim

10. Kumsal

Kumsal Aktif Üye

Burç hassasiyetini anlıyorum ve düşüncelerinin bir çoğuna da hemfikirim.

Yalnız kendimi yeni bir katılımcı yerine koyarak düşündüğüm de okuduğum bir kaç sözcükle basite alındığımı hissettim ve uyarıcı bir mesaj karaladım tenezzül edip adabın da cevapladığın için olğunluğundan ötürü teşekkür ederim.

Yeni katılımcılara yol , yön göstermek gerekiyor diye düşünüyorum zira yeni renkler tanımak , keşfetmek pek mümkün olmayacaktır.

11. emreturan35

emreturan35 Yeni Üye

makina güncelmidir güncelse gerüşelim