Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk av raporum arkadaşlar

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında kerem03 tarafından paylaşıldı.

1. kerem03

kerem03 Aktif Üye

merhaba arkadaşlar , bir süredir foruma üyeyim fakat bir av raporum olmadı şimdiye kadar. bu da benim 'ne gerek var ya' tarzındaki yanlış düşüncem yüzünden. balıksız geçen haftalar hatta bazen aylar neticesinde forumda paylaşılan tek bir av raporunun bile o kısır günleri kafamdan atıp beni bir nevi şarj ettiğini farkettim. Ve artık bende bundan sonra elimden geldiğince rapor yazmaya çalışacağım.fakat günaşırı balığa gittiğim için de burada sizi raporlarımla sıkmak istemem :)
    Av günümüze gelelim, bu hafta sonu aöf sınavları olduğu için hafta içi bulabildiğim fırsatları değerlendirmek istedim. geçtiğimiz çarşamba günü daimi av partnerim abimle sabah namazından hemen sonra avlağımıza vardık. gökyüzü ağarana kadar iki balık ardı ardına aldıktan sonra 7.30 da avı bıraktık ve mesaiye yetişmek üzere eve döndük.
    Akşam mesaiden çıktıktan sonra abim sabahın rövanşı için 6 da geldi ve yine aynı yere geçtik.fakat dalgalar biraz yüksek olduğundan gün batana kadar belden aşağı sırılsıklam olup yer değiştirmeye karar verdik. Ve 10 m aralıkla atışlara başladık. hava tamamen karardıktan sonra bi anda güm!kalama cırlamaya başladı, hemen elimle makinenin kafasını tutup kalamayı biraz sıktım fakat bu kez de çok sıkmışım bütün kafa atışları ipe binmeye başladı. hayvan suyun üzerinde dansa başladığından tekrar gevşetemedim de.abime seslendim hemen, kepçeyi kaptı geldi.ışığı açmak aklıma gelmediğinden balığı görmesi zaman aldı biraz.o sırada son sıçrayışını yapınca , abim hemen kepçeye aldı balığı.sahteyi çıkarmak için taşların üzerine yatırınca farkettik ki sahte , balığın üzerinde değil :) o son sıçrayışta yırtmış yanağını ve kurtulmuş sahteden. yani kepçe zamanlaması kusursuz olmuş :) İlk rapor olduğundan biraz uzun oldu kusuruma bakmayın.Daha iyileri sizin olsun inşallah.

Ekli Dosyalar:

tac826, budun, flap ve 22 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

İlk raporuna ilk tebrik benden gelsin o halde

kerem03 bunu beğendi.
  4. hawk17

hawk17 Aktif Üye

İkincisi de benden olsun canı gönülden tebrikler..:))

kerem03 bunu beğendi.
  5. brshh

brshh Aktif Üye

bende ilk rapora ilk cevap yazan olayım dedjm ama, yekta bey daha erken davrandı. ☺
    tebrikler kardes, sen rahat ol, raporarı günasirida yazsan sen sıkılmaz isen kimse okumaya üşenmez, merak etme. son baliķ kofana herhalde? devamı da gelsin inşaallah..
    rasgelw..

kerem03 bunu beğendi.
  6. kerem03

kerem03 Aktif Üye

tebrikler için teşekkür ederim , inşallah devamı gelir raporların da bende kısa yazmaya alışırım.evet son balık kofana abi,

7. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Tebrikler... Siz gün aşırı değil isterse her gün rapor açın biz zevkle okuruz... Daha iyileri de rast gelsin.

kerem03 bunu beğendi.
  8. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Tebrikler.. Her avınız böyle olsun daha irileri rastgelsin..

kerem03 bunu beğendi.
  9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Kerem
    Güzel bir av olmuş.
    Her zaman rast gelsin

kerem03 bunu beğendi.
  10. zaad

zaad Aktif Üye

Siftah güzel olmuş, en kötü paylaşımın böyle olsun :)

kerem03 bunu beğendi.
  11. Atila KÖKSAL

Atila KÖKSAL Aktif Üye

:harika: Tebrikler, nicelerini okumak dileğiyle daha iyilerine rast gelsin.