Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İLK RAPORUM

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında cruel-24 tarafından paylaşıldı.

1. cruel-24

cruel-24 Aktif Üye

Cümleten hayırlı Cuma lar forumu bayadan beri takip etmeme rağmen bu ilk konu açışım olucak.Adım Oğuz 33 yaşındayım 15 seneden beri balık avıyla uğraşıyorum..AVA GELİCEK OLURSAK Gece saat 01 gibi balığa gitmeye niyetlendim zaten bütün malzemeler arabadaydı 10 dakka sonra av yerine ulaştım başladım atçeke ama nafile hiç hareketlilik yok aradan 1 saat geçti sahtem kıyıya iyice yanaştığında balık atlıyı verdi küçük bir çinekoptu sırtından yakalanmıştı mecbur alıkoydum,balığı aldıktan sonra tekrar salladım spini bir çinekop daha geldi neyse balık başladı diye kendi kendime sevinirken 2 saat oltama bakan bile olmadı,dedim yer değiştireyim 100 mt öte gittim ordada başladım sallamaya ne gelen var ne giden dedim balık yok toparlanıyım o arada 3 üniversite öğrencisi beni seyİrediyodu abi ne atıyon nasıl atıyon biraz daha at bakalım demelerine dayanamayıp salladım gene oltamı başladık koyu bir sohbete hem oltayı sallıyorum hemde muhabbet ediyorum derken kütt diye olta sarsıldı ne olduğunu anlamadan balığı kovaya koymuşum nasıl çektim hatırlamıyorum bile,o arada öğrencilerin tekine verdik kamışı at diye dedi abi ben anlamam dedim çok basit salla yavaştan çek ben arabadan içecek bişeyler alayım dedim gittim 3 dakka sora geri döndüğümde çocuklar bağırıyo abi yakaladık yakaladık acemi şansı bu olsa gerek,derken 1 tane daha geldi paşa ,artık nevaleyi almış dönme vaktiydi dedim 1 kere daha atıyım oda ne atar atmaz bir balık bindi ama ne binmek oltaya tur bile attıramıyorum kalamayı açmak aklıma bile gelmedi o arada ne olduysa oldu balık sahteyi felan aldı götürdü savagerimdende oldum napalım sağlık olsun bu ilk raporum belki çok uzun belki anlatamadım siz benim kusuruma bakmayın bol balıklı avlar dilerim herkese...
    kamış:eek:kuma v system 2,70
    makina okuma rtx
    sahte savagerın çeşitli sahteleri
    ip 0,13 kendo
    Fotoğraf633.jpg
    Fotoğraf641.jpg
    Fotoğraf638.jpg

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Olmuş Oğuz, anlatabilmişsin hem de çok güzel anlatmışsın, ellerine sağlık ve güzel bir kaçamaktan elin boş dönmediğin için tebrik ederim :)

Gerçi elin boş dönmek üzereyeken gençler seni biraz gaza getirmiş, iyi de olmuş ve güzel bir macera yaşamışsın. Üstüne bir de sahteni götüren balığı da koyarsak "on numara" av olmuş. Sanırım bundan sonra kalama ayarını ava başlamadan önce ayarlarsın ;)

Devamı dileklerimle, her zaman rast gelsin...

4. Atmaca 1

Atmaca 1 Yeni Üye

Oğuz Bey,

Nerede avlandınız?

5. fethigürcan

fethigürcan Üye

Tebrikler. Kalama ayarı yapılmış da olsa, balık iriyse ve yüksekçe bir yerden çalışılıyorsa balığı kepçesiz kaldırmak zor olabilirdi.

6. frenist

frenist Aktif Üye

Tebrikler harika balıklar, daha irileri rastgelsin :)

7. cruel-24

cruel-24 Aktif Üye

AMİN ABİ.EVET SPİNE DAHA BU SENE BAŞLADIM DAHA ÖĞRENECEĞİM ÇOK ŞEY VAR...

8. cruel-24

cruel-24 Aktif Üye

TEŞEKKÜR EDERİM...

9. cruel-24

cruel-24 Aktif Üye

ANADOLU YAKASI

10. ozan1977

ozan1977 Aktif Üye

tebrikler muhteşem bir avcılık ortaya sunmuşsun..daha nice böyle bereketli avlar yaparsını inşallah..rastgele.

11. cruel-24

cruel-24 Aktif Üye