Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ilk siftahı yaptık

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

avlaktan canlı yayın :D saat 0006 ya kadar yeni rapalalar için yazışırken içimde bir histrik vardı biraz yemek atıştırıp güzel havanında etkisi ile doğru avlaklarıma yol aldım deniz çok duru olduğu için balığın kıyılamayacağını düşündüm aklıma lazca bir fikir geldi bu saatte kim görecek dedim ve :rolleyes: ve :cool:veee :D balık için soyundum :Ddenizle bir bütün olmak harikaydı ilk defa böyle bişey yaptım su okadar temiz ve berraktı ki ayaklarımın etrafını temiz taşlar sayesinde rahatça görebiliyordum ama bunun kötü tarafı da mörfi yasalarında da belirttiği gibi sen onu görüyorsan oda seni görüyordur demektir balığıı çok uzaklarda aramak gerekli idi bu arada sözüm olsun en yakın zamanda tekrar bir fotoğraf makinesi edineceğim velhasıl telefon kamerası ile ebatlar tuhaf görünüyor boyları kırpıp enlere şişiriyor vered :D denizi anlayabilmek için çeşitli rapalaları denedim kimi çok altan sürterek geliyor kimi de uzağa gidemiyor derken ayarında diye düşündüğüm sahteyi tespit ettim tüm benliğimle kendimi denize adamışken :D saat02,20 suyunda ilk efendi ziyaretime geldi etrafta kaçabileceği pek kaya kalmamış olsa gerekti ki biraz rahat oynaştık kendisi ile sonra bir 10 dakika sonra diğer arkadaş da bize katıldı aynı periyodla 3. de gelmiş oldu ama bu işin en zor kısmı balık gelince o heyecanı birde karaya ulaşma adrenalini eklenmesi benim gibi hasta insanlara göre fazla heyecanlı oluyor biraz dinlenip suyu dinlendirirken zargana ve kefalleri uçuşurken gördüm saat 03 10-20 aralarında oynaşan balıkların az ilerisine sahteyi fırlatmayı başardım :D ve elimdeki tek çalışan sahtemi balıkla birlikte uğurladım daha dün akşam tomy 77 ye yakınıyordum misine işini ne yapacağız diye iki senelik bulk line ,22 misinem beni yarı yolda bıraktı aslında sadece balıkta zararı olacak diye üzüldüm zaten ben zevkimi en doruklarına kadar yaşamıştım ama maalesef o balık baya sıkıntı çekecek sonra biraz daha bekledim ne yapacağımı bilmeden üstümnü giyinmeye başladım ki hocanın eli kulağındaymış :D ezandan sonra su üstülerimi sırayla denemeye başladım raver 128 den başaldım youzuri hydro tiger, rapala x rap walk the dog rapala x rap extrem acsion buble pen skitter pop derken baygınlık geçirdim dedimki olm zaten süper bi av yapmışsın daha balık senin neyine gelçi belki salardım gerisine ama niye uğraşıyorsun dedim artık yeter zaten bi silikon alamayacak kadar acizsin senin sabah balık neyine dedim :D tüm arkadaşlarıma daha iyileri rast gele

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Vedat Abayoğlu

Vedat Abayoğlu Daimi Üye

Bravo Hızır Reis.Daha irilerine rasgelsin

4. OzzyJen

OzzyJen Aktif Üye

tebrıkler devamı gelır ınsallah

5. hızır şeref gültekin

teşekkür ederim ağabey umarım kesilmez ardı arkası :D

6. hızır şeref gültekin

teşekkürler inşallah

7. tomy77

tomy77 Aktif Üye

işte bu geliyorum az kaldı az allah :D

8. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Tebrikler Hızır Reis. Çok güzel balıklar. Şu benim göndereceğim sahtelerle de al da bir işe yaradıklarını göreyim ve huzura ereyim..:D
    Bu arada hangi sahte ile aldın balıkları ?
    Rastgele.

9. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Sevgili Hızır kardeşim, bu güzel avını tebrik ederim, daha nice güzel balık avları dilerim, sevgiler, hoşçakal.:):):)

10. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Hızır cım ellerine sağlık harika balıklar ,Rizeye bir org. düzenlesek ne yapsak :p

11. drasty41

drasty41 Aktif Üye

tebrikler şeref bey devamlarını dilerim .afiyet olsun..