Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk trofem ve ilk raporum :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında volkanustun tarafından paylaşıldı.

1. volkanustun

volkanustun Yeni Üye

Selamun Aleykum değerli abilerim kardeşlerim hayırlı günler. Uzatmadan dilim döndüğünce birşeyler yazmaya çalışacağım.

Dün (02.08.2013) öğle saatlerinde telefonum çaldı baktım egemen arıyor. (egemen arıyorsa garanti balık diyecek). Alooo Volkan balığa gidiyoruz mu? -yok abi ben gelemem sabah erkenden işe gideceğim ama yarın(cumartesi) gideriz. iki üç ısrardan sonra egemen pes etti tabi ben giderim o zaman dedi kapattık telefonu gün içinde 1-2 defa daha aramadı değil :) akşam saat 10 suları ben iftar yorgunluğuyla mayışmışken pat bi telefon daha Egemen arıyor. -Efendim ege? - face i aç face i dedi kapattı. birde bakarım ki karakulak çekmiş aradım hemen. -Nerdesin kardeşim balık durumu nasıl? -vallahi geleli 2 saat oldu 2 paket sülinez bitirdim sen düşün. -tamam geliyorum yerini söyle.. kapattık telefonu. Balık sevdası bu insanın kanında varsa balık varsa yerinde duramaz :) içim içime sığmıyor o ara nişanlımla konuşuyoruz. kara kara düşünüyorum ne desem ne desem en sonunda dedim egemen yolda kalmış ben bi alıp geleyim :) takımları aldım yemlerimi buzluktan çıkardım herşey hazır zaten hemen çıktım gittim avlak yerine. egemen mırmır olsun karakulak olsun lokum olsun çekmiş balığı. Selamun aleykum diyip takımı hazırlayıp bismillah diyip buluşturdum suyla. Balığın durumu güzel vuruşlar alıyorum. 3-5 mırmır lokum derken bi vuruş aldım ki yüreğim ağzıma geldi aha dedim volkan yemi gördü :) 1-2 vuruş daha aldım sonra benim kamışın burnu suya bakıyor yol istiyor :) fazla zorlanmadan çektim kıyıya. ilk karakulağım çok heyecanlıyım. biz burada karakulak diyoruz. balıgı fotoğrafladıktan sonra sakinleşince tekrar buluşturdum takımı suyla. kalamayı açtım bekliyorum. bu arada avlağımız tatlı su ile denizin birleştiği bir nokta. saat olmuş 1.30 Aman Allah'ım o da ne?? benim kalama çılgına döndü hemen aldım kamışı elime bi sağa bi sola yarım saatlik bir uğraş sonunda bu cengaveri çıkardım kıyıya ama elim ayağım titriyor böyle bir duygu heyecan olamaz. 3-5 mırmır daha aldık toplandık gittik. eve geldim balıkları gören nişanlımın tepkisi -demek yolda kalmış egemen? şuan biraz tripli kendisi :) ama bilmiyor ki bu balık sevdası bambaşka birşey. karakulak 45 cm 1.5 kilo geldi. bu paşada(egemen tatlı su levreği dedi) 4 kilo 800 gr geldi..
    bi av maceram da böylece bitmiş oldu biraz uzun bir yazı oldu hatalarım olduysa affola hala heyecanı içimde mazur görün. (Fotoğraflarda grili benim yüzümden belli olur o heyecan :) ) okuduğunuz için teşekkür ederim.

Allah'a emanet olun her zaman rastgelsin..

bu da bizim egemen

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hırçın Karadeniz

Hırçın Karadeniz Aktif Üye

Büyük bir keyifle av maceranızı okudum..tebrik ederim,balıklar çok çok güzel.. darısı bizlerin başına diyorum :) afiyet olsun..:harika:

4. volkanustun

volkanustun Yeni Üye

Teşekkür ederim daha iyileri sizlere nasip olur inşallah :)

5. Hırçın Karadeniz

Valla kısmet artık, kim istemezki güzel bir trofe raporu yayınlamayı..:)

6. fishlover

fishlover Aktif Üye

Büyük bir zevkle avınızı okudum, darısı artık bizlerin basına ....

7. volkanustun

volkanustun Yeni Üye

vallahi çok haklısınız ben burada raporları okurken duygulanıyordum :)

Beğenmenize çok sevindim. inşallah daha iyileri sizlerin olur :)

8. Hırçın Karadeniz

9. laplace2006

laplace2006 Üye

walla tebrikler, biz sahteyle o levreği kandıramıyoruz siz sanırım yemli tuttunuz

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler güzel bir av olmuş Minekop ve Levrek çok güzelmiş.

11. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Çok güzel balıklar elinize sağlık.Tebrikler..