Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

IMA BARBAROSSA 33 GR 120 MM

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında karacicek tarafından paylaşıldı.

1. karacicek

karacicek Aktif Üye

Eylül ayı yaklaştıkça , bu aralar ben de bir kıpırdan ma , bir heyacan başladı. Gözümü Rapala Max Rap ve IMA kandırcılara diktim.
    Ancak IMA 'nın 33.gr olan 120.mm 'lik BARBAROSSA hakkında fazla bir bilgim yok.
    İnternette balığın yüzüşünü izledim ve açıkçası etkilenmedim de değil. Bir arkadaşım No:16 Siyah kafalı modeli satın aldı.
    Bu Model hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlardan Renk konusunda tavsiyelerini bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karacicek

karacicek Aktif Üye

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Eylül 2012
  4. GÜNEYLİ

GÜNEYLİ Yeni Üye

Fatih bey tedarikçideki renk kısıtlığından dolayı 03 renk kodlu olanını alıp denedim,damaksız olmasından sebep ilişkenlerden fazla etkilenmiyor.dalgalı denizde cepheden gelen sert rüzgara karşı atımı iyi. Sana tavsiyen sert havada arkaya tek iğne kullan.(single hook)

5. karacicek

karacicek Aktif Üye

Adnan Bey , görüş ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.
    03 Renk Kodu çok aklıma takılmıştı... Gece tam bir Baracuda Avcısı gibi geldi... Renkleri YouZuri C57 ve Rapala XRAP a çok benziyor... Biraz daha derinden yüzebilme avantajından dolayı iyi iş çıkartabileceğini tahmin ediyorum. Zira o renklerde alternatifim YouZuri C57 ve Rapala XRAP olduğundan Tercihimi 09 ve 016 olarak kullandım. Evet Renk konusunda tedarikçilerde biraz sıkıntı var. Zira 08 olanı satın almak istemiştim. Fakat stokda bulamadım.

Daha deneme fırsatım olmadı. İlk denemelerimden sonra , bu kandırıcılarla ilgili yorumlarımı paylaşıcam.

6. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

renk sagdaki yesilli
    anlamadığımı bu balığı mersinde nerede kullanacaksınız
    ayrıca; I'MA BİG STİK JAPON MAKET BALIK 50 GIRAM 17 CM
    yi bir incele derim. sahtenin buyuklugune aldanma çektigi balıkları gorsen hayretler içinde kalırsın

7. karacicek

karacicek Aktif Üye

Teşekkürler Hasan Bey,
    En sağdaki Yeşilli Dediğiniz sanırım 09 Renk kodu olan... 09 ve 016' yı satın aldım zaten.
    Mersin'de nerede kullanıcağımı sormuşsunuz ? Elbette Marinadan veya T iskeleden felan değil.... Mersin şehir merkezine yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan :D BEYAZ TAŞLARIN OLDUĞU AKDENİZ KIYISINDAN :D

Önerdiğiniz ; "I'MA BİG STİK JAPON MAKET BALIK 50 GIRAM 17 CM" kesinlikle inceliyecem. Fakat , kıyıdan kullanıma uygun değil gibi geldi bana. Siz bu sahteyi nerede kullamıyorsunuz?

8. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

bence bunun 12 side oldukça tehlikelidir

9. Guru

Guru Üye

bu sabah yapraklı koya bakan tepeden inanılmaz bir karartı gördüm. avcıdan kaçan küçük balıklar olmalı sürekli dağılıp tekrar kümeleşiyorlardı zıpkıncılardan fırsat bulursak susanoğlu kızkalesi arasındaki koyları yoklamayı düşünüyorum.. sizin beyaz kayalıklar dediğiniz yerler :)

10. mehmetcelik33

mehmetcelik33 Aktif Üye

fatih abi bence 5ve 7 numarada barukudada güzel iş yapar.rastgele

11. mehmetcelik33

mehmetcelik33 Aktif Üye

gün doğumu ve gün batımında yoklarsınız barukuda mutlaka denk gelir.rastgele