Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık ima pugachev

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında vet0635 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vet0635

vet0635 Üye

arkadaşlar elimde 1 adet pugavhec cobra 14 renk kodlu sahte var.çokta kullanmadığım ve kullanmak istemediğim bir sahte.çevremde de almak isteyenler.sizce kaça satayım.yardım ederseniz sevinirim.sıfırı 60 tl ama piyasada yok.sahte soldan 4. olan[​IMG]

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eserli83

eserli83 Üye

ustam selamlar tek tek satmayı düşünürsen soldan 1. ve 4. ye talibim 90 lira 2sine veriyim ne dersin uygunmudur?

4. vet0635

vet0635 Üye

selamlar arkadaşım.fortuna 03t yi satmayı düşünmüyorum.üstüne bulursam birkaç tane almayı düşünüyorum(fakat yok).ama pugachev satarım. 50 tl civarı satabilirsin dediler..almak isteyen varsa 50 liraya satarım.

5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Selam ihtiyaci olan arkadaslarim var hepsine 130 lira calisir aklinizda bulunsun.

6. dixixes

dixixes Aktif Üye

aldım gitti pugachevi

7. eserli83

eserli83 Üye

pugaccves 50 lira kabul

8. dixixes

dixixes Aktif Üye

Varya enteresan isler hep beni buluyor.ilani acar acmaz ozelden mesaj attim vet0635 e.50 tl ye verirsen alirim diye.buna ragmen burda 50 tl veren olursa satayim dedi.burdanda aldim gitti dedim
    eserli83 yazdıgi mesaji sildi.40 a aliyim dedi sonra benim mesaji gorunce aliyorum dedi.adamlik soksan durmaz sizde.ne degisik canlilarsiniz siz be.50 tl lik bir sahte balık için bu kadar karaktersiz davranılır mı?

Son düzenleme: 11 Mart 2015
    despiro ve galapagosluiguana bunu beğendi.
  9. eserli83

eserli83 Üye

Enteresan adamsın demekki adamlıktan bahsetmişsin ama adam olsan once konuda konuşulan söze lapin gibi atlamazsın ben 40 yazdım evet ozelinide yazdım konyada yazdım sen benım yazdığıma cevap gelmeden 50 kabul yazdın çakalsın ya bende kusura bakma oyle... Boyle .. Yaptım birdahada hakkımda ileri geri konusma ben pis konuşurum sahtede senin olsun iyi avlar dilerim

10. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Peki sonuc nedir,ihale kime kaldi,Brezilya dizisi..

mouradshanlee, AbdullahS ve gurcansap bunu beğendi.
  11. dixixes

dixixes Aktif Üye

bak bu altta benim ona özelden attığım tek mesaj(saat 16,42).Sen foruma yazdığın anlarda ben ona zaten pugacev için fiyat vermiştim bile.Satıcı bu sayfada 50 tl yazdığında ben ona özelden attığım mesajı görmemiştir belki diyerek hemen aldım gitti yazdım.Sen önce 40 liraya verirsen alırım falan filan yazdın sonra benim aldım dediğimi görünce mesajını değiştirdin.Ardında anlaşılan özelden zorlamışın şansını.Azcık karakterli adam olsan özelden yalanmazdın.Alamayacağını anlayınca burdan basmışın mesajı.yok senin olsun falan filan...Pis konuşurum falan demişsin ya yediririm sana o ağzından çıan pis şeyleri haberin olsun.

Kardeş o sahteleri kimsenin alabileceğini sanmıyorum.O arkadaş buraya kefal avına gelmiş.Büyük ihtimalle yanındaki arkadaşına bak şimdi kaç kişi zıplıcak sahtelere demiştir.Eğlencelik çerez olduk adama anlıyacağın

Ekli Dosyalar:

• pu.png
      pu.png
      Boyut:
      249 KB
      Okunma:
      140
    despiro, lufermania ve AbdullahS bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.