Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnce Çizgi Balık Avı Mağazası Açılışı Yapıldı.

Konu, 'Genel Konular' kısmında hunter tarafından paylaşıldı.

1. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Dost'lar merhaba,

Hafta içi sevgili Hamdi'nin açılış davet duyurusuyla bizde gerek sevgili Hamdi'yi temsilen ve yalnız bırakmamak adına hemde İnce Çizgi mağazası ekibini yalnız bırakmamak adına ayrıca birbirinden kıymetli ağabeylerimizin orada olacaklarını bildiğimiz için açılış davetine icabet ettik. :)

Çok güzel bir buluşma oldu,Firma sahibinden çalışınlarına kadar o kadar alçak gönüllü,samimi bir şekilde ağırladılar ve karşıladılarki inanın mubala etmiyorum.

Sevgili büyüklerimiz Cahit abim,Burak abim,Hüseyin PİR abim,sevgili Burç KARADENİZ,ismlerini unuttuğum varsa kusuruma bakmasınlar lütfen hepsini çok özlemişim,güzel sohbetler edildi,güzel resimler çekildi,diğer Balıksevdam ekibinin de katılımıyla mağaza iyice şenlendi. :)

Açılışa özel çekliş ve hediye verileceğini duyurdular,çekiliş gerçekleşti ve ilk defa bana bir hediye çıkdı. :D Birinciye 200.00.tl İkinciye 150.00.tl Üçüncüye 100.00.tl verilecekti.

İlk büyük hediye 200.00.tl sevgili (Helaldı)Nickli üyemiz sevgili Adem bey'e çıktı,zaten aramızda ne zaman yeni katılan biri olduysa hediyeler hep yenilere çıkmıştır,buda beni çok mutlu etmiştir hep. :) Not:Adem bey'in resmi benim makinamda yok,diğer çeken arkadaşlarımın makinasından alıp konuya daha sonra ekleyeceğim. :)

İkinci hediye bana çıktı :D Sevgili Burak abimin elinde çekilen numara benim elimdeki kuponda yazıyordu, 150.00.tl çok güzel bir şekilde değerlendim.

Okuma Cedros CJ 55 S model bir makinasını aldım,resmini aşağıda ekliyorum. :)

Üçüncü ve 100.00.tl olan hediyede sevgili Sinan'a çıktı (Horosanlı) :)
    Anlıyacağınız tüm hediyeler Balıksevdam üyelerine çıktı,başka misafirlerde vardı ama tamamen tesadüf bizlere denk geldi,tamamen eşit şartlarda ve adilene bir çekiliş yapıldı,kapalı kovanın içinden tek,tek çekilerek yapıldı bu çekiliş,zaten belli miktarda alışveriş yapanlar arasında yapıldı bu çekiliş. :)

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim,mağaza sorumlularından sevgili Nursal arkadaşımada büyük yardımlarından dolayı çok,çok teşekkür ederim,memnun oldum seninle tanıştığımıza,siteden uzak kalma diyorum. :)

Açılışa özel fiyat indiriminden kısaca bahsetmek istiyorum,sevgili Sinan açılışa gelirken cebindeki deftere not ederek geleceğini bana söylemişti,ihtiyacı olan surf takım makina vs.alacağını,bunun için uygun düşerse alışveriş yapacağını söylemişti,bende gel orada beraber bakarız dedim,cebinden çıkardığı listeleri karşılaştırdı,kasada % 35 varan indirimi görüncede çok şaşırdı ve güzel oyuncaklar aldı :D bunu soran ve merak eden arkadaşlar bizzat gidip karşılaştırma yapsınlar düşüncesiyle yazıyorum. :)

Şimdi açılışdan resimlere göz atalım biraz.

İşte bana çıkan ikramiye ile aldığım yeni makinam. :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel bir gün oldu dostlarla geçen, Balık Sevdam ekibini temsilen orada bulunan ve beni yanlız bırakmayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Bu vesileyle tekrardan İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Mağazasının hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Şanslılara tebrikler..
    İnce Çizgi firmasına da başarılar diliyorum.
    Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyeceklerini umuyorum.. :)

5. ArateuS

ArateuS Aktif Üye

Çok güzel bir mekan ,çok güzel insanların bir araya gelmesi ile açılmış ,
    Allah bol kazançlar versin dileklerimi tekrar sunarım ..

Sevgiler

6. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Çekiliş kutusunu tutan Hamdi..
    1.Hediye Helaldı
    2.Hediye Hunter
    3.Hediye Horasanlı..

Bana bundan sonra Hurffishing deyin..:D

Şaka lbir yana çok keyifli bir açılış olmuş.Tekrar tebrik eder,bol kazançlar dilerim..:)

7. ArateuS

ArateuS Aktif Üye

Bu arada Eşsiz balından dolayı sitemiz sakinlerinlerinden Organizasyon Mesul Müdürü Mustafa Yurt Beyefendiyide ayrıca kutlarım :)

Bilette al ecim sen :p

8. hunter

hunter Daimi Üye

Hahahaha :D:D:D:
    Süpersin Erdal,bu ne dikkat be kardeşim,gözünden kaçmıyor senin. :D

Süper espiri yeteneğin var Vesselam. :D

9. freefish

freefish Aktif Üye

Hayırlı işler olsun

10. horasanlı

horasanlı Aktif Üye

Erdal abi yorumun gerçekten çok güzel olmuş. :)
    Mustafa abiminde belirttiği gibi Sevgili büyüklerimiz Cahit abim,Burak abim,Hüseyin PİR abim,sevgili Burç abim hepsini çok özlemişim,güzel sohbetler edildi,güzel resimler çekildi,diğer Balıksevdam ekibinin de katılımıyla mağaza iyice şenlendi.
    Mustafa abimle buluşup açılışa gitmemiz gerçekten çok keyifli oldu. İkimizinde şanslı olması ayrıca güzel oldu. Hem istediğim takımları çok uygun fiyata almış oldum hemde çekilişte şansıma çıkan 100 TL yi iyi değerlendirdim. :)
    Mustafa abi şansımızın devamlı açık olması dileklerimle...

Mutluyum arkama yaslandım iyiki ona rasladım... :)

Hamdi abi ve İnce Çizgi çalışanlarına tekrar teşekkür ederim.

11. Tolga

Tolga Aktif Üye

Busefer şans bizden yana değildi ama 3 hediyeninde dostlara çıkması güzeldi. :)

Hamdi davetin için teşekkür ederiz. Tekrardan hayırlı olmasını dilerim.

Mustafa Abi stren'i unutma :) 0,32mm.