Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İnce Çİzgi Memnuniyeti

dr.zeki

Aktif Üye
Adı
zeky
Değerli Arkadaşlar;

Kamış, makina ve diğer malzeme seçimindeki hassasiyetimiz ve merakımız hepimizce malumdur. Kırılan ve tamiri pek mümkün olmayan catana bx teleskopik kamışımın yerine yeni seri catana cx 270 teleskopik kamış , yedeği olarak da alumina 240 parçalı kamış ve trio 30 s makina aldım. Catananın, bx den sonraki seri olarak çıkardığı cx serisi ilk izlenimlerime göre biraz daha basit- çinişi :) görünüme sahip. Henüz atış yapmadığımdan aksiyon ve atış mesafesini kıyaslayamayacağım şimdilik. Okuma alumina kamışın görsel yönden değerlendirmesi oldukça olumlu ancak onu da değerlendirmek için birkaç levrek*lüfer kapması gerekecek sanırım. 240 ve 10-40 atarlı seçmemin nedeni yedek kamış olması ve wtd için de uygun olacağını düşünmem. okuma trio s makinanın daha kaliteli malzemeden olmasını beklerdim. ilk bakışta shimano exage makinam daha kaliteli bir görselliğe sahip ama trio s nasıl iş çıkaracak zamanla göreceğiz.

Şimdi geleyim sadede:); siparişlerimi çok hızlı bir şekilde gönderen, ambalajını özenle yapan ve güven veren İnce Çizgi mağazasına ve başta Selçuk ve Hamdi olarak tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Ayrıca iletişimimi sağlayan Bülent Abi (horozbina) teşekkür ederim.

Selçuk KAYA

Kıdemli Üye
Adı
selçuk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Asıl ben teşekkür ederim Zeki bey. Memnun olduysanız ne mutlu bize.