Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnce Çizgi ve Hamdi TEKBIYIK

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Spinlevrek tarafından paylaşıldı.

1. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Malumunuz İnce Çizgi kapandı. Bu arada 4 farklı siteden farklı tarihlerde birçok alışveriş yaptım (ya da yapmaya çalıştım diyebilirim). Hepsinde sürekli sorun yaşıyorum. Örneğin;

1) Stoklar güncel değil (Stoklarının olduğundan da şüpheliyim ya)
    2) Telefon ediyorum. Ürünü teyit ediyorum. 5 gün sonra arıyorum ürün yok. Ya ben arayıp teyit ettirmiştim diyorum. Dalga geçer gibi verilen cevap "sen havaleyi yapıncaya kadar ürün satılmıştır". Halbuki havaleyi telefondan 2-3 dakika sonra yapmıştım. Güler misin, ağlar mısın?
    3) Yanlış ürün gönderme
    4) Ürünü geç gönderme (bu en hafifi)

Bizi Hamdi bey çok kötü alıştırmış. İnce Çizgiye saat 15 de (akşamüstü) ürünleri telefonla bildir, Hamdi bey siparişi eksiksiz sabah size teslim etsin.

Hamdi bey ve diğer arkadaşlar, işini profesyonelce yapan, güvenebileceğimiz bir site önerebilen var mı?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levreko

Levreko Aktif Üye

Vurgun çapari stok konusunda tek geçerim stokta ne gözüküyorsa var hepsi güncel gözün kapalı ver siparişi

4. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

agaydemir ve senihcan bunu beğendi.
  5. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Ben üye oldum. Sipariş bile vermedim. Sitemize üye olmuşsunuz Hoşgeldiniz diye aradılar. Zaten ben kendileri ile şahsen tanıştım. Evlerinin altında küçük ve güzel bir dükkân açmışlar. Ilgi ve alaka çok çok iyiydi. Vurgun Çapariden daha iyisine şimdiye kadar rastlamadım

malidemirkan bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

İnce Çizgi kendi ithal ettiği ürünlerin dışında diğer distrübütörlerin getirdiği ürünleri satın alma sözü vererek kedi stoğuna çekiyor ve öyle satıyordu.
    Satılan her ürün stoktan düşülüyor ve sürekli olarak güncel stok görünüyordu. Buna rağmen arada kayıp ve kaçaklar olabileceği için yılda 2 defa sayım yaptırılıp elde ne var ne yok güncelleniyordu.
    Bunların üstüne iyi niyetli ve işini severek yapan çalışanlar olunca da hata oranı minimum seviyelere iniyordu. Zaten olası hatalarda da müşterinin gönlü alınıp işe öyle devam edildiğine şahidim..
    Keşke yaşasaydı ama ticaret hayatı bu kadar düzgünlüğü kabul etmiyor sanırım..

Diğer firmaların çoğu başkalarının ithal ettiği ürünler üzerinden çalışıyor. Distrübütörde o an olan ürün için var deyip siz ödeme yaparken başkasına satılabiliyor.
    Bazı firmalar WEB'e hiç önem vermiyorlar. ellerinde 40.000 ürün var ama internette 1000 tane ya var ya yok. Olanların da güncellenmemesinden bahsetmiyorum bile..
    Kısaca e-ticaret konusunda alınması gereken yol çok.

7. İsak

İsak Aktif Üye

8. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

İsak beyle 1 kere alışverişim oldu 2 adet sahte aldım,Pazartesi kargoya verdi ürünü salıgünü ikindi vakti Trabzon da evimden aldım.Stoktan çalışmalarıda güzel.İlgi ve hızlı kargo için teşekkürler.

coner bunu beğendi.
  9. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Sabahsuyu. Com un senin olduğunu bilmiyordum. Malzeme alımında değerlendşrmeye alalım para yabancıya gitmesin.
    İnce çizgiden bende çok memnundum ayrıca

Timsah bunu beğendi.
  10. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Bay isak abi haberimiz yoktu bundan sonra senden alışveriş yapalım ozaman

11. Ersen

Ersen Aktif Üye

Bende bilmiyordum yeni ögrendim.hayırlı olsun isak.