Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnce Çizgi'de dostluk buluşması gerçekleşti...

Konu, 'Balık Sevdası Sosyal Aktiviteler' kısmında TekAdam tarafından paylaşıldı.

1. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Değerli Balık Sevdam dostları merhaba,

Bu başlıkta http://www.baliksevdam.com/forum/ho...ce-cizgi-cikartmasi-29-mart-2013-a-13241.html duyurusunu yaptığım buluşma birçok değerli dostlarımızın katılımıyla gerçekleşti. Çok sıcak muhabbetler eşliğinde, bilgilerin paylaşıldığı, ürünlerin yorumlandığı ve bol bol espiriler eşliğinde günümüzü geçirdiğimiz bu buluşmaya katılarak onurlandıran tüm dostlarıma can'ı gönülden teşekkür ederim.

Ayrıca, bu buluşma için tüm çalışma arkadaşlarıyla mekanını bizler için hazırlayan Hamdi Bey'e ve her an bizlerle ilgilenen değerli iş arkadaşlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Ve, buluşmaya katılamayan ancak mesajları ile konuya katılım yapan, telefon ile arayarak o havayı solumaya çalışan tüm dostlarıma da teşekkür ederim. İyi ki, varsınız ve iyi ki, sizleri tanımışım. Yeni ve eski dostlarla bir arada olabilceğim bir sonraki buluşmayı dört gözle bekleyeceğim.

Keyifli anların yaşandığı bu dostlar buluşmasından makinama yansıyan birkaç kareyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Not: Kendi makinaları ve telefonları aracılığıyla fotoğraf çeken arkadaşlarımın da resimleri bu konu altında paylaşmalarını rica ediyorum.

Soldan sağa: Hamdi, TekAdam

Soldan sağa: Bülent, Çağatay, Hamdi, TekAdam

Soldan sağa: Bülent, Cahit ağabey, Burak ağabey, Bülent ağabey, Hamdi, Bülent ağabey (Horozbina)

Soldan sağa: Enes, Bülent ağabey (Horozbina), Hamdi, Bülent ağabey, Burak ağabey, Cahit ağabey, Aytaç

Soldan sağa: Bülent ağabey (Horozbina), Cahit ağabey, Hamdi, Bülent ağabey, Burak ağabey, Yusuf, Kemal (dede), Gürcan (en sonda oturan ve isimlerini hatırlayamadığım arkadaşlardan özür dilerim)

Soldan sağa: Bülent ağabey (Horozbina), Ben, Burak ağabey, Cengiz ağabey, Enes

Soldan sağa: Mustafa, Ümit

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mart 2014
    HAKTAN, Rapalacı, Hamdi ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Keyifli bir sohbet olmuş belli

TekAdam bunu beğendi.
  4. Dündar

Dündar Daimi Üye

Güzel bir günün geride kaldığı karelere yansımış doğrusu Hamdi ağabey'e ve çalışma arkadaşlarına teşekkürler bu ortamı sağladıkları için.
    Süleyman ağabey emeğine sağlık bizlere de bir nebze olsun o ortamı yaşattığın için.

Hamdi ve TekAdam bunu beğendi.
  5. KarşıyakaBalıkçısı

KarşıyakaBalıkçısı Aktif Üye

Cok sicak bir ortam olmus yaa ustadlardan eminim cok guzel bilgi paylasimi olmustur

TekAdam bunu beğendi.
  6. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

Güzel.... Güzelll......

Daha nice güzelliklerle buluşmalarınz ve birlikte avlarınız daim olsun.

Bazı yakın profil resimlere kişi isimleri eklenseymiş, yada eklenirse, kişileri simaen tanıma açıısından daha sağlıklı olacaktır; kanısındayım. :confused:

İyi dileklerimle.

KalamA ve TekAdam bunu beğendi.
  7. oktay16

oktay16 Moderatör

Güzel bir buluşmu olduğu belli, muhabbetiniz daim olsun :) Burak abi ve cahit abiden, tuttuğunuz şu sinaritlerin tüyolarını duymak isterdim :) Herkese selamlar..

TekAdam bunu beğendi.
  8. daykosi

daykosi Üye

Güzel insan Süleyman günaydın.

İlk önce böylesine insanları muhabbet etmeye aracılık ve hizmet edenleri canı gönülden tebrik ederim. Sohbetleriniz daim olsun.

Bir tek eleştirel görüş olarak yazmak isterimki bir firmanın forumu izlenimi forumu takip edenlerin zamanla erezyona uğratabileceği bilinmeli.

İlk fırsatta bir çay içme dileklerimle.

TekAdam bunu beğendi.
  9. harbyteam

harbyteam Daimi Üye

Güzel bir buluşma olmuş başta Süleyman abi olmak üzere bir çok tanıdık sima :)
    Bir dahaki buluşmaya kısmet diyelim :)

TekAdam bunu beğendi.
  10. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Sevgili Süleyman,
    Öncelikle bu buluşmaya öncülük ettin, çok teşekkürler.
    Kısa ziyaretimiz sırasında dahi seninle, horozbina Bülent abi ile (her ne kadar kendisiyle kedilerden bahsetmiş olsakta :D), Cahit Acun abimle ve konuksever Hamdi ve Bülent beyler ile paylaşımlarda bulunduk. Çok memnun kaldım, onu söyleyebilirim.
    Tespitim ise İnce Çizginin raflarında ki malzemeler kalite kokuyor, seçimleri yapanlara ayrıca teşekkür ederim.
    Süleyman,
    Yeni projenden bahsettin bana. Çok başarılı olacağına eminim ve destekliyorum.
    Sadece sözde değil elimden her ne gelirse yaparım. Arkadaşlarıma duyurur ve bu imkanı paylaşmalarını sağlamaya çalışırım.
    Ben eminim ki sen bu projende başarılı olacaksın. Çok kısa sürede senin "on numara adam" olduğunu farkettim. Allah yolunu açık etsin.
    Sevgiler

11. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

bir çok dostun olduğu bu toplantıya katılamadım önce üzgün olduğumu belirteyim ,diğer taraftan son gün haberim olduğu için, önceden söz verdiğim arkadaşlar benim mekana geleceğinden yapacak bir şeyim kalmamıştı , gönlüm dostlarla beraberdi şahsında tüm dost lara selam ve saygılar..........