Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

incecizgi.net = memnuniyet

Konu, 'Genel Konular' kısmında mustafaonur tarafından paylaşıldı.

1. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

inceçizgi'den geçen yapmış olduğum alışverişte seçtiğim sahtelerden biri tedearikciden kaynaklanan sorundan dolayı temin edilemedi.fakat inceçizgi çalışanları,diğer alışveriş sitelerinden alıştığımız(valla alıştırdılar :) aynı sahte için başka bir site 1 ay oyaladı beni ) tavırlar yerine konuyu büyük bir problem miş gibi sahiplenip nerdeyse beni günde 3 defa arayıp bilgilendirdiler.ve en sonunda seçtiğim sahteden daha kaliteli bir sahte olan savagear prey 146 lemon black flash modelini gönderdiler.
    kısacası incecizgiden yaptığım alışverişlerden çok memnun kaldım.hatta gördüğüm ilgiden sıkılacaktım nerdeyse(biz alışıkmıyız böyle muameleye :) )
    inceçizgi ekibine çok teşekkür ederim.böyle elit bir satıcıya hasretmişim...
    (reklam olarak görülmesin çalışanlarından bile tanımam.yazdıklarım tamamen içimden gelenler)

gelen sahteye değinecek olursam,resimlerde göründüğünden daha güzel ve nerdeyse daiva sahtelerle birebir aynı yapıda.hatta içindeki bilye sistemi bile aynı.en kısa sürede diğer renklerinden de temin edeceğim.

elimde aynı sahtenin 110luk modelide mevcuttu fakat aralarında bariz farklılıklar var.mesela 110 da hareketli bilya sistemi mevcut,abisi gibi ağırlık tel bir hat üstünde değil ve renk olarak biraz daha bulanık suda kullanmaya müsait fakat 146 lık çok parlak renkte olmadığından illa bulanık su şartı aranmaz(bence bu güzel bir avantaj)

hepinize bol balıklı günler dilerim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

bende bir kaç kelam ekleyeyim ince çizgi diyince firma değil benim mahçubiyetim aklıma gelir o kadar incedirler ki gerçekten alışveriş yapmak keyif verir bülent bey e güzel ekibinden ve yönetiminden dolayı ayrıca tekrardan teşekkür edeyim bir daha bir daha

4. sokrates

sokrates Aktif Üye

Reklam falan hikaye forumun amaçlarından biride destekdir iyiye, güzele,doğruya ulaşmaktır bu noktada tavsiye de gereklidir. Bugüne kadar yaptığım alışverişlerimde, mennuniyetinde ötesinde bir hizmet anlayışı olan inceçizgi ekibine teşekkür ediyor hizmet anlayışlarının takdire şayan olduğunu dile getirmek istiyorum.

5. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

İnce çizgi firmasına gidipte yüzü asık somurtan tek şikayeti olan birini daha görmedim ben.Her zaman sıcak ve yakındırlar kendileri bende çok memnunum.Müşteri için bu İnce Çizgi'de durmayı biliyorlar desek yeridir :)

6. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Benim malzeme aldığım tek firma İnce Çizgi’dir. İlk malzemelerimi başka yerlerden almıştım. Tesadüfen ince çizgiyi görünce oradan da bir şeyler aldım ve tüm çalışanlarla dost olduk. Patronundan çay kahve servisi yapanına kadar hepsinin hobisi balık avı. Almak isteğim bir şey olduğunda denemediklerini, nasıl olduğunu bilmediklerini söylerler. İstiyorsan al, biz kullanmadık, sonucu bize de söyle veya kendilerinin deneyip sonuç alamadıkları, konularında her türlü bilgiyi aktaran kişiler. Hamdi, Selçuk, Ender, Tuğçe, emekli Nursal, hepsi müşterilerine ellerinden gelen yardımı yapan kişiler.

Geçen hafta oradaydım, yeni bir müşteri geldi. Antalya’ya tekne kiralayıp balık avına gidecekmiş. Almak istediği malzemelerden bazıları Hamdi’de varmış. Hamdi bu kadar para harcayacağına benimkilerden al dönünce geri getirirsin dedi.

Geçen ay benim almak istediğim bir sahte vardı, işyerinde yokmuş. Selçuk kendi malzeme kutusundan çıkarıp bende var, al senin olsun diyerek bana verdi.
    Ben artık bu firmaya Pek İnce Çizgi diyorum.

Umarım yıllarca ayakta kalabilirler.

7. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Mübarek firma değil antidepresan.... her soruna iyi geliyor :D :D

8. mertsak

mertsak Üye

o zaman hazır konu açılmışken bende ince çizgi yetkililerinden bir rica da bulunayım. sizden alışveriş daha yapmadım ama bir kaç aya kadar sizden alışveriş yapmayı düşünüyorum. çeşit bakımından gayet içi dolu dolu bir mağazasınız. bir çok marka ve diğer firmalarda bulunmayan çok sayıda marka internet siteniz de mevcut. bunun için de sizlere teşekkür ediyorum.

ancak bazı ürünlerinizin altında gerekli açıklamalar yok . mesela geçen plastik sahtelere bakarken paketin için de kaç tane olduğuna dair bir bilgi yoktu. bazı ürünlerinizde açıklama kısımları boş.

bir de son bir ricam , bu da gerçekten büyük bir sıkıntı yaratıyor, mesela rapalanın bir sahtesine bakacam örnek maxrap , diğer sitelerde maxrap modelini tıkladığımız zaman açılan sayfada o modelin tüm renkleri yan kutucukta çıkıyor,dolayısıyla alınacağı zaman yan kutucuktakı ilgili rengi işaretleyip sepete atmak daha kolay oluyor. ancak sizde ürünlerin bulunduğu sayfa içerisinde tek tek bakmak gerekiyor o modelin rengi var mı yok mu diye. haliyle bu da insana zor gelebiliyor, ve zaman kaybına neden oluyor.

onun haricinde gerek bu forumda gerek diğer forumlar da size dair olumsuz birşey okumadım, bu da sizin işinie ne kadar özen gösterdiğinizi gösteriyor.
    saygılar .

9. delipoyraz

delipoyraz Üye

İnce çizgi den bende memnunum,tek sıkıntı internet üzerinden alışverişte, stoklarda varmış gibi görülen bağzı ürünlerin aslında ellerinde olmaması.

10. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Bende son derece memnun kaldım alışverişlerimde.Bu arada çalışanlarından Selçuk kardeşime çok selam.

11. trake

trake Aktif Üye

Evet ben de bu yüzden kaç defa alışverişten vazgeçtim :) Telefon açıp sordum.Sahteler de olanlar tek tek yayınlanıyor ve renk adı yazıyor.Yani diğer siteler gibi modelden renk kodu seçilemiyor.
    Yolum düşerse bir gün görerek alışveriş yapmak istiyorum.Fiyatlar uygun hatta vurgun çapari en son baktığımda 1.16 tl falandı vurgunun kendi sitesinde 2.5 tl :)