Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnternette balık avı malezemesi satan siteler ile karşılaşılan sorunlar.

Konu, 'Sohbet' kısmında tmac48 tarafından paylaşıldı.

1. tmac48

tmac48 Üye

Kimseyi eleştirmeden, isim vermeden bir konuya değinmek istiyorum.İnternet üzerinde yapılan alışverişlerde genelde sepete atılıp satın alma sürecinden sonra bir telefon geliyor abi bu ürün elimizde kalmadı şunu verelim tarzında.Stok bitmiş olabilir ,sayfayı güncellemeyi unutmuş olabilirler.Siz burada siparişi iptal ettiğinizde kredi kartınıza bu alışverişi taksitli yaptıysanız,iade aylar sürüyor.Buna çözüm olarak ben ürünleri sepete atıp yetkili bir kişiye alışveriş yapmadan önce stok durumunu sormayı tercih ediyorum.Ama son zamanlarda bu arkadaşların mesajlarımıza pek kulak asmadığını görüyorum.Bu işi profesyonelce yapan birkaç site var zaten.Bunların da müşteri ile iletişimlerinin çok zayıf olduğunu düşünüyorum.Forumlarda da hobidaşların bu konudan şikayetçi olduğunu gördüm.Hayatta herkesi memnun edemessin ama olay şu : ürün stokta var mı yok mu???Bu sizin ekmek paranızsa en iyi şekilde yapmanız lazım.

kerem03, Lazarus, Levreko ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karga

karga Aktif Üye

Benim telefon edip stok var cevabı aldıktan sonra sipariş verip aynı şekilde telefon aldığım bile oldu o yüzden eğer tutar cok yüksek değilse tek cekim ödemeye çalışıyorum mebla yüksek ise ve imkan varsa mağazadan görüp almaya çalışıyorum

oltacı34, enginson ve Hamdi bunu beğendi.
  4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Haklısın Mustafa bu durumlar ile karşılaşılabiliyor.

Biz de nacizane www.hedefbalik.com sitesini kurduk Amatör balık avcısı dostlarımıza hizmet vermek için.

Online olarak başladığımız sitemize zamanla stok olarak koymak durumunda kaldık. Çünkü bizlere stok tahahhütünde bulunan ithalatçı firmalarda stoklarını tutamaz durumdalar. O nedenle her zaman iletişimde olmak gerekiyor.

Ben şahsen 7/24 tüm iletişim yollarından anında cevap vermeye çalışıyorum.

İade sistemini de güzel bir şekilde oluşturdum anında iade işlemini kendim yapabiliyorum 3 gün için de sistemden geri iade oluyor.

Amatör bir balık avcısı ve sizlerin içinden gelen biri olarak tüm sıkıntıları minumum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Kimseyi mağdur etmeyeceğimizi kendimize prensip edindik.

Rastgele..

PİNA, kerem03, agartan ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  5. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Stok durumu fena aslında çoğunun işine geliyor bilerek öteliyor..Sonuçta satmak istediği şeyi sana satıyor efendim kendo klips yok hoop ugandaix klips koyalım efendim 15 liralık silikon yok onun yerine şunu verelim hoop 5 liralık silikonu size yaslıyor..sepette 10-15 ürün var 1-2 ürün için iptal etmek istemiyorsun hiç aklında olmayın ürünleri satan arkadaş istediği şekilde bize ittiriyor ben pek azı dışında iyi niyet sezmedim stok durumunda..Madem stok yok bari örnek olarak 10 liralık ürün yerine 7 liralık değilde kendi hatanız yüzünden 15 liralık koyun..vs vs..Büyük ürünlerde olmaz ama inanın ufak tefek gözüken ıvır zıvırdan güzel ittiriyorlar milleti.

kerem03, cemiltonguç, Hamdi ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. umooth

umooth Aktif Üye

çok yüksek maliyetli kalemler haricinde olabildiğince stoklu çalışmak en sağlamı heralde.

kerem03 ve Hamdi bunu beğendi.
  7. enginson

enginson Daimi Üye

Daha önce de buna benzer bir konu açılmıştı. genelde bu tarz firmalar dükkanlarına web sitesinde bulunan her ürünü koymuyorlar. sipariş gelirse bir şekilde temin ediyorlar. bunu ben isim vermeyeyim bir firmayla yaşadım, web sitesinde gözüküyor ürün tam sipariş verecektim vazgeçtim kendim gidip alayım garanti olsun dedim gittiğimde ürün ellerinde yoktu, problemi anlattım dedim web sitesinde gözüküyor, yetkili arkadaş web sitesindeki bütün ürünleri mağazada barındırmadıklarını, sipariş halinde getirdiklerini söylediler. peki getirtilen yerde de ürün yoksa sizin karşılaştığınız durum oluyor. o nedenle stokları güvenilir çok fazla mağaza yok maalesef. o nedenle sipariş öncesi ilgili firmayla iletişime geçmek gerekiyor.

Hamdi, Arist34 ve Mehmet Fatih bunu beğendi.
  8. tmac48

tmac48 Üye

İletişime geçtim fakat cevap yok.En sağlamı telefon etmek olacak galiba.Küçük meblağlar olsa sıkıntı yokta bazen iyi paralar harcıyoruz .Ama hizmet malesef yetersiz.

enginson ve Hamdi bunu beğendi.
  9. cemiltonguç

cemiltonguç Aktif Üye

Ogiveogi, Arist34 ve Hamdi bunu beğendi.
  10. tmac48

tmac48 Üye

Siteyi inceledim güzel .power pro super 8 slick 0,28 veya 0,32 aqua green arıyorum hiçbir yerde yok.

Hamdi bunu beğendi.
  11. cemiltonguç

cemiltonguç Aktif Üye

@Hamdi abiiiiii