Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İP MİSİNA NE ZAMAN KULLANILMAYA BASLAMALI

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında timeboy tarafından paylaşıldı.

1. timeboy

timeboy Yeni Üye

merhaba.yeni basladim sayılır.yazlari memlekette golde tutardım ama bogaz ayrı bır yer.her neyse shimano nexave 4.20 surf kamıs ve exage10000 kullanıyorum.uskudar sahıle takılıyorum.takımı aldıgm yer normal bır mısına sarmıstı.orgu mısınaya gecmek ıcin erkenmi.ne tarz bir mısina kullanmaliyim. Simdiden cevap yazan herkese tesekkurler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Volkan

Volkan Daimi Üye

İp misina diğerlerine göre daha dikkat isteyen, daha zahmetli bir misinadır. Biraz alışkanlık ister ama alışkanlık da kullanarak olur. O yüzden bence ip misina için hiçbir zaman erken değil, ip misinaya ip misina kullanarak alışılır.

Ben genel olarak yeni bir şey deneyeceksem, bulunduğum yer ve hedef balığa bağlı olarak sezonun geçmesini, en azından yavaşlamasını beklerim. Üsküdar'da avlanıyorsanız, bence şu lüfer rüzgarının iyice dinmesini bekleyin, yeni bir misinaya alışana kadar bu verimli dönemi kaçırmayın.

Boğazda ip misina kullanımı ayrı konu, onu en iyi boğazdaki arkadaşlar değerlendirir.

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Bana göre önce atış konusunda eğer varsa acemilikler bitmeli.
    İp kullanımına ucuzuyla başlamalı ve ancak ondan sonra daha kaliteli ve pahalı misinalara yönelinmeli.
    Yoksa çok canını yakar cüzdanın.. :D

5. emehricihan

emehricihan Yeni Üye

SLM LAR BANA KALIRSA EN GÜZELİ İPEK MİSİNA KULLANMAYA ALIŞMAK ÇÜNKÜ BAKIKINI İYİ YAPARSANIZ NORMAL MİSİNALARDAN DAHA UCUZA GELİYOR YOK MİSİNA ESKİDİ SARARDI GAM YAPTI DERDİNİZ YOK HELEKİ MUKAVEMETİ ÇOK FAZLA İÇİM RAHAT KULLANIRKEN BALIK MİSİNA KIRCAKMI DERDİM YOK