Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İpek ile zargana avı - sualtı video - dikili

gelibolu

Daimi Üye
Adı
Tezcan.Bozkurt
Emeğinize sağlık.Çok başarılı çekim olmuş.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Çok güzel...
Elinize sağlık..
Kamera ne?

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Cok guzel bir cekim olmus. Tebrik ederim. Kamerayi nasil sabitlediniz. Motorun kopugunden nasil korudunuz. Cekim mesafesi kac metre? Biraz bilgi verebilirmisiniz?

irfant

Üye
Adı
irfan
Cok guzel bir cekim olmus. Tebrik ederim. Kamerayi nasil sabitlediniz. Motorun kopugunden nasil korudunuz. Cekim mesafesi kac metre? Biraz bilgi verebilirmisiniz?
Sert köpüğün altına monte ettim, ince halatta tekneden uzaklaştırdım ( 15-20 metre). Ara ara dengesini kaybediyor ama dalgasız suda işe yarıyor.

ozgurarslan

Daimi Üye
çok güzel... atlayıp vazgeçenler neden huylanıyor acaba? standart 10 lu paketteki ipek yerine ham ipekten halka yapıp, standardından yarısı kadar uzun boyda deneyin, ben sonuç aldım...

irfant

Üye
Adı
irfan
çok güzel... atlayıp vazgeçenler neden huylanıyor acaba? standart 10 lu paketteki ipek yerine ham ipekten halka yapıp, standardından yarısı kadar uzun boyda deneyin, ben sonuç aldım...
Büyük bir ihtimalle kamera ve ekipmalardan çekiniyorlar, misinayı 1 kulaç altında kullandığımda yakalama videosu çekememiştim. Misinayı biraz uzatınca yakalama videosu oldu ama biraz uzak kaldı. Kamera olmayınca agustos eylülde pek çekingen davranmıyorlar.