Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal olan Sakarya, gerçekleşen Kocaeli..

Konu, 'Gerçekleşen Balık Avı Organizasyonlarımız' kısmında Tolga tarafından paylaşıldı.

1. Tolga

Tolga Aktif Üye

2 Haftadır gidecez gitmeyecez derken hava güzel olacak, kötü olacak diye beklerken, gidelim gitmeyelim diye karar verememişken ve Önder de bende yeni sahte ve takımlarımızı deneme isteği ağır ağır bastırırken ani bir karar verip sabah 9 da çıktık yola. 1 saatlik rahat yolculuğumuzla Kocaeli ye ulaştık. Ha burda duralım, şurası daha iyi burası daha düz derken 1 saat kaybettik sanırım :D Ama sonrasında oldukça düz, at çek için rahat bir yer bulduk ve yerleştik. Çok çalıştık, çok çalıştırdık :p ama maalesef olmadı. Önder önüne kadar bir turnayı çekmeyi başardı ancak biranda meps den kurtuluverdi. Eğer gelseydi de zaten küçük bir turnaydı.Resimleyip geri salacaktık ama olmadı. Şunu da anladık ki orada Turna var, yasak olmasına rağmen tatlısu levreği yakalayan bolca amatör yamyam var. Sevgili Önder ve Işıl ve dünyalar güzeli Defne herşey için teşekkür ederiz. Sayenizde çok güzel bir gün geçirdik.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Mayıs 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Vay vay vay :)

İçinizdeki kurtlar rahat bırakmamış anlaşılan :)

Güzel bir gün geçirmişsiniz, ben de Metoroloji abimizi düşünerek bir hafta sonu geçiriyorum. Kulakları çınlıyordur umarım :D

4. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Tolga,sevgili Önder,

Haberinizi dün aldım,ve aradım zaten biliyorsunuz...At çekde birşeler olmasada gittiğinize değmiş anlaşılan resimlerdende anlaşılacağı gibi. :)

Güzel bir gün geçirmişsiniz,bizde Abdullah ile istavrit yoklaması arkası mangal partisine dönüşen güzel bir gün geçirdik. :D

Önder'im,dünyalar güzeli minik kızınızı Allah bağışlasın kardeşim. :)
    Selamlar.

5. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Süper olmuş Tolga, sırf o semaverde çay içmek bile apayrı bir zevk..Kuzey ege de balığımızıda yakalarız;)

6. Tolga

Tolga Aktif Üye

Kesin çınlıyordur... :D:D Artık yeni bir tarih ayarlayalım da yenisini gerçekleştirelim. Malum haftaya yokum ben :(

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Ne kadar güzel bir gün olmuş o öyle.
    Mis gibi hava, su kenarı, nefis piknik ve güzeller güzeli bir küçükhanım. :)

8. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Tebrikler arkadaşlar harika bir gün geçirmişsiniz ,birde kaçan balık çıksaydı karaya keyıf katlanacaktı ,ellerinize ve yureklerinize sağlık ,2 gündür metorolajıye sayıyorum ,haybeye ıptal ettık org. :rolleyes:

Canlı yem bulabılseydınız daha verimli olur du avınız ,ama kısmet ,yıne de ailecek geçırılen keyıflı bir gün, herşeyden daha güzeldir :):)

9. ArateuS

ArateuS Aktif Üye

Tolga ,Önder ..

Süper olmuş bu ,süper :)
    Şimdilik Mustafa abi (HUNTER) aybata Gökhan ben Filiz abla Mayısın son haftası Saros için mırkıldanmaya başladık , Sizinde fikirlerinizi alalım hatta gidelim :)
    Turna meps'ten kurtulmuş ama belki Levrek kurtulamaz ne dersiniz ..

10. Tolga

Tolga Aktif Üye

Güzel gün geçirdik vallahi Mustafa Abi. Uzun zaman olmuştu doğayla başbaşa kalmayalı.
    Sizde de istavrit yokmuş anlaşılan bizim ve sizin geleceğini duyan balık camiası dün ortadan kaybolmuş.

11. Tolga

Tolga Aktif Üye

Aynen öyle Gökhannım. Yakması ayrı zevk, içmesi apayrı bir zevk. Biri kuzey ege mi dedi? :D