Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İş bankası kumbarası arıyorum.

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Merhaba herkese,

Elinde kıyıda köşede kalmış, kullanmadığını eski İş Bankası ya da diğer bankalara ait çelik kumbaralardan olan var mı. Bir çocuk için lazım. Çocukluğunda yaşadığı yerde hiç banka şubesi olmadığı için bu kumbaralardan olmamış onun hiç. Bazı arkadaşlarının varmış, küçükken çok heves edermiş :D

İnternette gezerken fotoğraflarını görünce aklıma düştü, eğer elinde olup kullanmayan varsa talibim :) Anahtarı kayıp olsa da olur, ezik, kırık olmasın yeter :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Bende uzun zaman aramış ve bulmuş biri olarak sana şiddetle bit pazarlarını öneririm. Hoş şu sıralar sadece Kartal da otopazarın orda kuruluyor diye biliyorum. Anahtarda başka bir posta kutusu anahtarı uyduğu için o şekilde kullanıyorum.

Olmadı...

Arama Sonucu - sahibinden.com

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Zamanın da benim de vardı :)

5. cogito74

cogito74 Aktif Üye

bir kaç yıl önce sanırım iş bankası yine nostalji rügarı estirip dağıttı diye hatırlıyorum. ama tam emin değilim . belki bnakayı arayıp sormak lazım.. benimde cocukken vardı ama bir komsunun çocucugnun bize devredilen oyuncakları arasıdnan gelmişti anahtarıda kilit mekanizmasıda calismiyordu.bulursanız haber verirmisiniz bende isterim bir tane edinmek...

6. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bit pazarını deneyeceğim teşekkürler tavsiye için. Sahibinden gibi sitelerde var fakat, al-satçıların elinde defalarca el değişmiş olabiliyor. Kilidi yok diye kapağı eğilmiş v.b. 10tl isteyen de var 80tl isteyende ve geneli kırık, paslı v.b.

İş Bankası kumbara fonu açana veriyormuş yine, bir de kumbara sergisi vardı, orada katılanlara vermiş, denk gelmek gerek.

7. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Öyle yapacağınıza bir işbankası şubesine gidip vadeli mevduat hesabı açtırın bedavaya almış olun. ( önemle kumbara istediğinizi belirtin bazı müşteri temsilcileri unutuyor) son 4-5 yıldır açılan hesaplarda her şube o kumbaralardan dağıtıyor. Hatta bazı büyük firmalara yılbaşı hediyesi olarak da gönderiyor

8. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Sadece kumbara fonu açtıranlara veriyorlar diye duydum alanlardan ve 18 yaşın üzerinde olanlara vermiyorlarmış. Kumbara için de hesap açtırmaya gerek yok şimdilik. Olursa birilerinden denk gelir zaten. Gelmezse de 2-3 sene önce sergiden alan 2 kız arkadaşım var, onlardan dilenecem :)

9. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

Erkan abi senın için bulabilirim sanıyorum.İş bankası için konusuyorum onu bulma şansım var ama pazartesi haber veririm sana :)

10. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Amanın Erdem :) Çok sevinirim valla, haberini bekliyorum, çocuk gibi sevindim şimdi :)