Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iskenderun icin takim tavsiyesi

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında cfk tarafından paylaşıldı.

1. cfk

cfk Yeni Üye

Herkese merhaba,

Iskenderun civarinda avlanmak istiyorum. Ilk baslarda surf ideal gibi geldi ve daiwa crosscast s 5000 alayim dedim fakat makina 640 gr ve gozum korktu.

Ilk kamis ve makinami alacagim kudos im6 kamis da secenekler arasinda. Suan osmaniye'deyim ve birkac gune baliga cikacagim, bana kamis ve makine onerebilir misiniz?

Acikcasi surf olmasa da olur diyorum simdi, bu civarda avlananlar ne dusunuyorlar?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mzyeter

mzyeter Yeni Üye

Dortyol barınakta onunuzdeki haftalarda bulusup avlanabiliriz. Beklerim. Takım icin yapılacak yorumları takip edecegim. Bu alanda ben de yeniyim.

cfk bunu beğendi.
  4. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Sağlam bir spin seti kurun pişman olmazsanız, surfle hiç uğraşmayın ağır iş..

Pellegra45 bunu beğendi.
  5. cfk

cfk Yeni Üye

Spin bana daha ustalik gerektiren bir avcilik gibi gorundu. Ben daha cok yemle avlanmayi dusunuyorum. Spin bu iste biraz mesai harcadiktan sonra yapabilecegim bir is.

6. cfk

cfk Yeni Üye

Hemingway hz 4000 ve kudos im6 3.60 aldim oldu bitti :) kismet diyoruz artik ne cikarsa.

7. cfk

cfk Yeni Üye

Kudos im6 ve hemningway hz 4000 kombinasyonu yaptik. Bu da ilk avim. 6-7 parca balik aldim. 4 takim kirdim mera sebebiyle. Gitti sasame igneler. Boru kurdubun cok faydasini gordum.

Ekli Dosyalar: