Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İSKENDERUN KÖRFEZİ SAHTE SEÇİMİ

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında bora seferoğlu tarafından paylaşıldı.

1. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

arkadaşlar uzun zamandır sahte arıyorum bir ara bubble walker 80 hc-04 gördüm ama tüm internet sitelerinde tükenmiş rs80.jpg
    ben de strike pro sh-002c ye baktım 57_kucuk_ikon[1].jpg buldum hangisi iş yapar :D :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Kasım 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

İSKENDERUN KÖRFEZİİÇİN SAHTE ÖNEREBİLİRMİSİNİZ AKLIMDA STRİKE PRO SH-002C VAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

4. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Sevgili Bora hedef balık nedir levrekmi? oralarda avlanan arkadaşları gözlemle ne tür sahteler kullanıyorlar onlara göre seçimini yaparsın.

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Akdeniz de daha çok yeşil sırtlı sahteler iş yapıyor diye biliyorum ama yanlışta biliyor olabilirim.

BlazenHK bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tek bir sahteye bel bağlamak bence çok doğru değil.
    Bölgedeki yem balıklarına bakarak uygun bir ortaya karışık yapmak gerek bence.
    Mesela; 2 adet pencil tarzı su üstü, 2adet küçük damaklı az dalan, 2adet su sıçratan popper, birkaç silikon gibi..

7. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

hedef balığım akya levrek fakat avlaktaki balıkların özelliklerine bakarsak hepsi hamsi tarzı balıklar.bazı forumlarda renklerine yeşil mavi denmiş ama allıp pişman olmak istemem ve avlandığım yerlerde yemle avalnılıyor daha çok. sahte kullananı daha göremedim bu yüzden fikrim yok.balıkçılara gittiğimde neye baksam iyidir güzel balık vurur diyorlar ama artık satış taktiğimi bilmiyorum :D

8. melanur

melanur Aktif Üye

selam river 2 sea walker yerine river 2 sea buble pen 80 öneririm wtd aksiyonunu ve atış mesafesi güzeldir

duel
    dhmt rengi

DUEL F881 DOLCE 95F 9.5CM 10G

maria tigh
    t slalom pıoh

Maria Tight Slalom Sinking 80 mm 11 gram Sahte Balk | Maria Prenses Suni Yemler

rapala ggh modeli

Rapala Saltwater X-RAP 12 cm Sahte Balk | Rapala X Rap Suni Yem

rapala husky jerk fmu

Rapala Husky Jerk Suni Yem MU / 120 mm - DenizDukkani.com

rapala maxrap fayu.fanc.fb.fpgh.frh.fmu.fg

RAPALA MAX RAP 13 cm SUN YEM | Rapala Max Rap Suni Yem

9. bora seferoğlu

bora seferoğlu Yeni Üye

teşekkürler özellikle son 2 sini çok beğendim peki önerebileceğiniz popper var mı

10. seikott

seikott Üye

Merhaba bahsettiğin bmlgede avlanıyorum.bana kalırsa popperlara takılma sade su üstünlerine yönel derim.
    Klasik rover su üstü gr15 ve h16 renleri bu bölgelerde çalışıyor aynı zamanda ges çalışır.onun dışında sana kalmış su üstü sahtelerin seçimi bence popper alma bende strile pro nun var kullanmıyorum öylece duruyor.

11. compressa

compressa Üye

su üstü yemler kesınlıkle, strıke pro'nun kucuk yesıl hamsıye benzer bır modelı var hem levrek hem baracuda ıcın bırebır derım..
    ozellıkle de yesil ve gumuş tonlarda olan sahtelerı onerırım.. ıyı forumlar dılerım