Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İSKoRPiT PeŞiNDe :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Abdullah SÜRÜCÜ tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Bu haftada iskorpit peşine düşelim dedik :) (Barakudayı bulamayınca konunun başlığı da böyle oldu :) )
    Akşam suyunda suyun çok karışık ve dalgalı olması Barakuda olmayacağının habercisiydi... Gece 2 gibi deniz yattı ... Sabah suyunda ümitliydim... Gece 3 gibi yer değiştirdim... Yeni geçtiğim yerde ilk 10 dk içinde sahteme 2 küçük vuruş oldu... 2. vuruştan sonra keşke kalamar sahtemi getirseydim diye hayıflanıyordum ki videodaki canavar ziyaretime geldi... Canavar diyorum zira bu benim bu yıl yakaladığım 2. iskorpit... Bir önceki 13 cm lik sahteye yapışan 9 cm civarı bir iskorpitti :) Hangi akla hizmet böyle bir girişimde bulunuyor anlamışta değilim :) Balıklı yada balıksız her avdan keyif alsam da günün en güzel yanı sabah 5 gibi siteden Sameteryavuz arkadaşımızla ve kuzeni ile tanışmak oldu... Bir sonraki avda görüşmek üzere... Bol trofeli avlar dilerim ...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mustafa 1'sen

Mustafa 1'sen Aktif Üye

ee her seferinde baracüda alırsan halin nice olur değil mi Abdullah abi.. Ara sırada gelmesin ki bir daha ki avlarında trofelerle uğraşasın :krnz::harika:

Abdullah SÜRÜCÜ bunu beğendi.
  4. sameteryavuz

sameteryavuz Üye

Abdullah abicim senle tanismaktan onur duydum.allah tekrarini nasip etsin.

5. Abdullah SÜRÜCÜ

Aynen Mustafa... Her balığa gittiğimde balık var mı diye sorar arkadaşlar yok deyince de burun kıvırırlar. Bende her seferinde aynı şeyi söylerim. Her gittiğim de balık alacak olsam neden öğretmenlik yapayım balıkçılık yaparım derim :)
    Bu sefer balıksız oldu ama bir dahakine balıklı olur inşallah Samet. Hava daha ısınmış olacak o zaman... İhtimalimiz daha fazla olacak...

alperderya ve eylmz bunu beğendi.
  6. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Ramazanın 2. gününden beri gitmiyorum raporlarla iadere edelim tebrik ederim..iskorpit yakalaması güzel oluyor sağlam basıyor aşağı

7. eylmz

eylmz Daimi Üye

Sen gel burda yakalayalım üstad burda kesin çıkan balık iskorpit :) sabaha kadar balıkta idim uykusuzluk ve susuzluk vurdu şimdi kafaya birde balıksızlik

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler güzel bir video olmuş, el yapımı olması dahada güzel :)

9. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

kovalamak lazim balik buu

10. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Sevgili Abdullah;
    İskorpitlerde boylar gittikçe küçülsede,herşeyden önemlisi balığın peşinden sürekli koşuyor olman.:harika:
    Umarım en kısa sürede haddini aşan:komik:bu küçük canavardan çok daha büyüklerini yakalar ve bizlerle paylaşırsın.
    Her daim rast gelmesi dileğiyle.:)
    İyi forumlar

Son düzenleme: 12 Haziran 2016
  11. Abdullah SÜRÜCÜ

Teşekkürler Mehmet... Bende raporları okumaktan özellikle de videolu olanlardan çok büyük keyif alıyorum... O yüzden de video çekmeye çalışıyorum...
    Yarım kilo üstü çıkıyorsa hemen geleyim Erhan Hocam :) Dediğim gibi eti çok güzel...
    Teşekkürler Hamdi Bey... Ufaktan video çekmeyi de öğrenmeye çalışıyorum... Aksiyon kameraları ile çekimler güzel olmuyor ama diğer kameraları da kullanmak çok zor... Zamanında gece görüşlü kamera aramıştım... Ama sanırım Türkiye'de satışı yok..
    Bende bu hastalık olduğu sürece daha çok kovalarım gibi :)
    Teşekkürler Önder Ağabey... İnşallah daha iyileri de denk gelirde daha keyifli paylaşımlar yapabilirim...

alperderya ve Hamdi bunu beğendi.