Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İsmail ve Çelebi'nin Yeni Sezon Gece Levrek Avı 8 Parça 2014

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında kosuk35 tarafından paylaşıldı.

1. kosuk35

kosuk35 Yeni Üye

Öncelikle merhabalar sevgili arkadaşlar bugün foruma kayıt oldum ve ilk paylaşımımı yapmak istiyorum kendimi tanıtayım.
    Adım ismail izmir karşıyakada yaşıyorum ve canlı balık yemi işiyle uğraşıyorum ayrıca kendim levrek tutmayı da çok seviyorum akşamları arada kaçamak yaparım bu sene sezon daha yeni başlamasına rahmen ilk denememizde ufak kayığım ile kıyıya yakın mesafeden 8 parça levrek aldık arkadaşla birlikte sizlere videosunu yayınlıyorum iyi seyirler.

Youtube izleyemenler için

https://vimeo.com/90587463

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Nisan 2014
    Dündar ve sabriyazici bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KalamA

KalamA Daimi Üye

İsmail merhabalar hemşerim :) Öncelikle aramıza hoşgeldin, keyifli paylaşımlar dilerim... Balığa senin de tutkuyla bağlandığın belli, güzel paylaşımlarda bulunacağını düşünüyorum. Balıksevdam'ı takip edermiydin üye olmadan önce bilmiyorum. Ama biz Karşıyaka'lılara limit altı balıkları denize iade etmek, limitlere ve sirkülere uymak, etrafımıza örnek amatör balıkçılar olmak yakışır Ufaklıkları denize teker teker saldığın videolarını da içeren raporlarını görmek için sabırsızlanıyorum ;) Sirküler hakkında bilgin yok ise bu forum uçsuz bucaksız bilgiler deryası, hem de hepsi bedava ;) Güzel Karşıyaka'mdan güzel forumumuza tekrar hoşgeldin, her zaman rastgelsin...

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin İsmail
    Bereketli bir av yapmışsınız.
    Tekne ile hangi yöntemle avlandınız?

5. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

Foruma hoşgeldin hemşerim keyifli paylaşımlar diliyorum

6. kosuk35

kosuk35 Yeni Üye

oncelıkle arkadaşlar benımm asıl meslegim yemcililik adım ismail balık yemı cıkarıyorum canlı yem kendıme ayit ufak bı teknem var onla bu aylarda başlarım levrek tutmaya levrekten başka balık tutmam yem olarak canlı teke kullanıyorum ve bı tane daha yem kullanıyorum bu yem hiç duyulmamış bı yemm ve bu yemı levrek cok sevıyo nerde olursan ol bu yemle garantı verıyorum levrek yakalrsınız ince uzun comak gıbı denız atına benzıyı cogunlukla aksamları suyun ustunde gezerler ve bu yemı kımse kullanmaz arkadaşlar sıze tavsıyem bu yemı kullanın canlı olcak ıgneyı kuyrugundan takcan ben ızmır bostanlı ıskelesınden tutuyom levreklerı arkadaşlar eger o tarafa yolunuz duserse her konuda yardımcı olurum..

7. KalamA

KalamA Daimi Üye

Güzel söylüyorsun İsmail, yakınız tanışırız elbet, ben de isterim ama bak Şeref ağabey bir soru sormuş, neden cevap yazmıyorsun? Benim mesajıma da tepki vermedin hiç :)

8. kosuk35

kosuk35 Yeni Üye

şeref abi askıda tutuyom levrek avlarını sırtı cekerek kayıkta tek sıkma tek ıne sıfır 30 misına ..

9. kosuk35

kosuk35 Yeni Üye

ustad hemen oarayada uye oluyorum gormemıstım ksr bakma .. ben her zaman dıyorum kucuk balıkları salalım yakalamıyalım. sezon yenı başladı kısmet olursa daha cok avlarım olcak sızlerle baylaşcam

10. seyfi1973

seyfi1973 Üye

TEBRİKEDERİM.....

11. KalamA

KalamA Daimi Üye

İsmail, bahsini ettiğim Balıksevdam sitesi zaten burası :) Yani üye olmuşsun zaten, tekrar üye olmana gerek yok kardeşim. Demek istediğim şey sirkülerden, kurallardan, balık limit ve boylarından haberin var mı? Eğer yok ise bu kuralları, sirküleri bu güzel forum sayesinde öğrenebilirsin. Yumurtalı balığı tutmamak lazım, küçükleri salmamız lazım, belirli dönemlerde belli başlı balıkları tutmamamız lazım ya hani, bu yüzden söyledim öyle. Eminim sen de bilinçlisindir madem bu işi yapıyorsan ama tuttuğunuz levrekler sanki birazcık ufak gibi geldi de bana ondan öyle söyledim. Neyse bakalım :) Güzel av raporlarını bekliyoruz kardeşim ;)