Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Avcılar bölgesinde balık avı arkadaşları...

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Burak Kanra tarafından paylaşıldı.

1. Burak Kanra

Burak Kanra Yeni Üye

İstanbul Avcılar, Çekmece, Florya, Yeşilköy,Yeşilyurt,Ataköy,Bakırköy civarında tekne ile yaptığımız yemli ve yemsiz balık avları için Amatör meraklı tecrübeli yada tecrübesiz av arkadaşları arıyoruz ilgilenen avcı arkadaşlarımızın
    bizlere balıksevdam sitesi yolu ile yada bana özel mesaj atarak kendilerini tanıtmalarını rica eder, tüm avcı arkadaşlarımıza bol ve bereketli avlar dileriz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ahmetozdemir16

ahmetozdemir16 Aktif Üye

Ben Avcılar'da oturuyorum ve teklifinizle yakından ilgileniyorum:D:D

4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

abim kolay gelsin bende k.çekmece cennet te oturuyorum bakırköyde çalısıorum her da,m her an balıga her şartta gelebilirim.sen sadece zamanı şartları durumu bildir ne gerekli söyle yeter bize güzel olur bence de

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

6. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Fırsatım olsaydı sizlere geniş bir merayı gezdirebilirdim malesef böyle muhteşem bi teklifi iş nedeniyle cevapsız bırakıyorum :( Yine de en azından geçen hafta arkadaşlarıma tavsiye edip yolladığım bababurnu 6-8 kulaç ve iski kule kerterezinden güzel iri ispariler ( 300 gr civarıdır) ve gece kumluk iç kısımdan mırmır aldıklarını biliyorum, rotanızı bu yönde tutmanızı tavsiye edicem, burak abiye diğer mesajlarında detaylı bazı bilgiler vermiştim, isteyen facebook üzerinden ekleyebilir ama ordan sohbet edip konuşmak yerine forum üzerinde tartışıp paylaşarak herkese faydamız olur diye burdan yazmayı tercih edelim. Avlarınız bereketli ve keyifli olsun;)

7. atakaneldar

atakaneldar Üye

Bende gelebilirim. gayet amatör ve hevesliyim :)

8. ondersoydinc

ondersoydinc Aktif Üye

Burak abi selamlar,
    Hem senin hemde bölgedeki arkadaşların ilgisini çekeceğiniz düşündüğümden özellikle bu başlıkta belirtmek istedim
    son iki gündür havanında düzelmesi ile birlikte bababurnu'ndan tekne ile çıkan abilerimiz ve bazı arkadaşlarımız normal boylarda çinekoplar ve birkaç parça lüfer almışlar. Öncelikle şunu belirtmem lazım, tekne ile çıkanlar dediğim toplam 3 tekne aynı yerden uzun olta denerken yemli uzun oltaya ilk önce ince balıklar gelmiş. Lüfer bulamayız fikri oluştuktan sonra, mabruka takım ile limana dönüp hamsi alıp devam etmişler. İlk gün gelen blaık pek tatminkar değil, Fakat dün ve bugün aldıkları balıklar tatmin edici güzellikte. Sabah suyunda balığın üstünde olmaları büyük avantaj ve 14 balıkla dönülmüş. Tabi bunun haberini alan ufak tefek ağcılar geceden yerleşip biraz merayı kurcalamışlar ama bu sabah yine hamsi ile mabruka takımla 6 balık almayı başarmış arkadaşım. Diğer iki tekneden de o miktarda balık geldiğini söylediler. Mabruka takım ile alan da var, uzun oltaya canlı istavrit ile lüfere dolaşırken çinekop tutanlarda var.
    Bababurnu 6-8 kulaç gibi geliyor balık, tam kerterez iski kule ile rosemarine sitesinin ilk evi başlangıç noktası, güzelce istikametine birkaç tur attığınızda rapala ile de balık alabileceğiniz kanaatindeyim. Balık alan arkadaşların hiçbiri rapala ile avlanmaz genelde canlı istavrit ya da hamsi ile. Bence biraz ısrarcı olursanız mera üzerinde sizler rapala ile çalışıp öyle de alabilirsiniz. Umarım yakın zamanda fırsatımız olurda sizlere bölgeyi biraz daha iyi canlı canlı gezip gösterme şansım olur. Ahmet Özdemir abi zaten size yakınmış, o da bilgilerini sizinle paylaşırsa ikiniz bence o meralarda çok güzel avlar yapabilirsiniz.
    Sevgiyle kalın

9. Mehmet G

Mehmet G Yeni Üye

Burak abi selam özel mesaj demişsin ama özel mesaja kapalısın talibin cok oldu galiba :) İşten ve nişanlımdan vakit bulduğum sürece bende ava katılmak isterim.

10. sanslı

sanslı Yeni Üye

Burak bey ozelde yoksunuz.Marmaradaki her turlu organizasyona katılabilirim.Birkacgun onceden tarihi bilinmek kaydıyla.Galatanın baygın istavritlerinden ve uskudar iskelesinin petrol kokan izmaritlerinden gına geldi...

11. hakankurt2012

hakankurt2012 Yeni Üye

Ben de Beylikdüzü'nde oturmaktayım. Yakınlık itibarıyla Avcılar bana yakın. Zaten Sefaköy'de oturan arkadaşımla tekne kiralayıp turlamayı düşünüyorduk. Siz de tekne kiralamayı düşünüyorsanız bizi de ekleyebilirsiniz.

Teşekkürler.