Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul belgrad ?

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında balıkça tarafından paylaşıldı.

1. balıkça

balıkça Yeni Üye

arkadaşlar merabalar :) yine ben meraklı üyeniz :) tam bütçemi ayarlayım lineaffe den bir takım almayı düşünüyorum.göktürk ve belgradda toplam 4 tane (aslında 5 ama 1 tanesinde av yasak) göl var bazıları ufak bazıları büyük :) buralarda balık tutan var mı ? varsa neler çıkar veya kesin belgrada giden olmuştur.oradaki göl nasıl temizlik açısından ve neler çıkabilir ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Belgrda göllerin hepsinin yasak olduğunu biliyorum. Doğal koruma alanının içinde olması gerekiyor.

4. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Evet hepsinde yasak var maalesef ama kaçak tutanlar herzaman olduğu gibi oradada varlar zaten o göllerde sadece sazan mevcut göl isteğinizi size yakın olan terkosta balaban köyünden sandalla acılarak giderebilirsiniz ama daha güzel bir ortamı vardır.

5. balıkça

balıkça Yeni Üye

tüh ya peki belgrad dışında başka nerelere gidebilirim terkos ve sazlıdere baya bir uzak kalıyor ?

6. Malzemeciniz

Malzemeciniz Yeni Üye

Belgrat göllerinin etrafı çok balık tutmaya uygun değil gibi, Ayrıca bende diğer arkadaşlar gibi balık tutmak yasak diye biliyorum. Ayrıca orman gezisi yapmak içinde uygun yerler. Bu forum da da çok hoş yazılar var ve duyarlı arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Malzemecin.com'a Hoş geldiniz. Ustanın Takım Çantası. ailesi olarak. ara ara bu formdan orda da yazı ve haber paylaşacağım.