Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Boğazı Ve çevresi AvLak Yerleri (herkes okusun Ltf)

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında γavuz tarafından paylaşıldı.

1. γavuz

γavuz Daimi Üye

Slmlar balıksevdam dostları..benim bir sıkıntım var hemen izah ediyim sizlere..Bir kaç kişi ile görüştüm sohbet etme olanagı buldum vede dedikleri hep aynı şey..Yavuz kardşm insana soruyon abi yarımdcı olda nerede avlaniyim,pek bilgim yok bu konuda diye söylüyorsun ama kimse elini uzatmıyor bırak yardımı ne halin varsa gör diyemiyorda üstü kapalı bir şekilde dile getiriyor..İnanın bunu duydum bir abimden çok fena üzüldüm,şunu aklınızdan cıkarmayın arkadaşlar bizler nasıl tc vatandaşıysak onlarda aynı milletin vatandaşı,bizler nasıl boğazın nimetlerinden yararlanıyorsak onlarda yararlanmalı sizlerden ricam böyle arkadaşlara yardımcı olmanız..Merak etmeyin avlandıgınız yerde (boğazda) her daim balık olur,sanmayınki oo kişi gelicek bana balık kalmıcak aman bilmesin öğrenmesin çok büyük saçmalık rica ediyorum yardım eli uzatın bu arkadaşlara..Elimden geldigi kadar ben nokta atışı yapıyorum bak bugün balık olmaz,bugün olur,şuraya git,burda varsa ordada olur,burada rahat edersin,şurada böyle yapma şöyle yap vss...
    Diyeceğim okii siz bir adım atarsanız onlar size iki adım atar dost kazanırsınız..
    Dost Kazanmayı Balığa Tercih Ederim..

Hedo, ensaraydin, Mesut1903 ve 16 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Çok haklı yavuz kardeşimiz bende hiç anlamam bu tipleri yer söylemez bilmem ne yapmaz tohaf insanlar bide sorunca neden söylemiyorsun diye yok efendim kafama 200 gr kurşun yedim yok prensip meselesi ya tamamen bu adamlar ey peşine düşmüş ( bence ) bana sorana söylüyorum ve hatta yol üzerindeyse giderken alıp beraber gidiyoruz bence herkez de böyle olmalı

4. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Yavuz bu hafta balık nerdedir kardeşim :)) hihihi

5. γavuz

γavuz Daimi Üye

:D abim dün balık anadolu kıyılarında idi,avrupada balık yaptı ama anadolu kadar deil öyle haber aldım..abi kar geliyormuş sibirya üzerinden karadeniz soğuk baya hemde bu hafta balık yapar azda olsa rüzgarlı havada rapala çalısın abi boğaza lüfer girer gibime geliyor..arnavutköy,rumelihisarı,emirgan gibi yerlerde rüzgar olursa uzun atışlarla lüfere atın yoksa daha sığ yerlerde tarabya,kalender,aşiyan,bebek,ortaköy buralarda 200grm ve üstü kursun 70,80 metrede ilerde Fazla abanmadan balık olur düşüncesindeyim..dibe çaılısın abi 2 kalama yapın en aşşa

6. İLKlüfER

İLKlüfER Aktif Üye

Hic sormayin özellikle spin işinde mera paylasmak yasak gibi bisey olmus. Ben Üsküdar'a gelen yeni heveslenen bana danisan herkese direk dedigim sey su"Mumkun oldugunca kendo,strike, rapala yo-zouri...vb atmayin en ucuz rapalayla taka taka ögrenirsiniz " bu isi en rahat karsida emirgan,tarabya,arnavutköy de takmadan usanmadan,yayalarla papaz oldan tutabilirsiniz" diyorum tercih tabiki onlarin. İnanin elimizden gelen herkese yardimci oluyoruz(Aramiza girip capari atmak isteyip,uyarmamiza ragmen orali olmayip kafasina göre takilanlar haric)

coner, ilhanburak ve γavuz bunu beğendi.
  7. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Yavuz bende diyorum hafta sonu gümüşyakaya doğru gitsek spin işine sardım bu aralar sen anlarsın bu işten alalım senide gidelimmi bi kamışla makinemiz var allaha şükürde rapala almam lazım nedersin olurmu

8. γavuz

γavuz Daimi Üye

abi benim ne yaptıgım belli değil :D söz verirsem gelmek zorundayım kısmet artık
    bak sana yer sölim abi ama dikkat et :D rumeli fenerine git karadeniz kıyısına.. denizi karşına alıp feneri sagına al soldan devam et güzel bir yer bul kendine abi 15 cm sahteleri yapıştır gitsin oraya.. ama dalga çok olursa sakına durma oralarda fena oluyor :D

9. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Kardeşim ya bana tel numaranı versene sana zamet arayım senide bazı bilgiler lazım olugmu

10. Hasan79

Hasan79 Aktif Üye

Merhaba,
    Bu pazar günü yeşil kapşonlu, okuma savant kullanan ve ilk atışta kendo rapalayı atıp arkasından bakan bendim. :)
    Sonra yanınızda bulunan Murat bey ile de biraz ayak üstü muhabbet ederek söylediklerinizi dinledim. Evet haklısınız rapala avcılığı konusunda acemi olmam ile yardımlarınız en azından yol gösterdi. C.tesi ve pazar üsküdar gibi bir yerde 2 rapala kayıp verdim ama söyledikleriniz ve yöntemleriniz hala aklımda.
    Hatta size " kollarım ağrıdı dinleneyim " dediğimde abi biz ne yapalım saat 10:00 dan beri çalıyoruz demiştiniz.
    Yardımlarınız için tekrar teşekkürler. :harika:
    Görüşmek üzere..

coner bunu beğendi.
  11. γavuz

γavuz Daimi Üye

ok abi yazarım