Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgaist

Yeni Üye
üstadım yarın bende ilk defa balıga çıkıcam maltepede oturuyorum burda önerebileceğiniz biyer varmı bide bu konuda yardımcı olmak istermisiiz beraber tutalım hem bende bu işi öğrenmiş olurum sizlerden

Turuncu

Aktif Üye
Adı
Tamer
üstadım yarın bende ilk defa balıga çıkıcam maltepede oturuyorum burda önerebileceğiniz biyer varmı bide bu konuda yardımcı olmak istermisiiz beraber tutalım hem bende bu işi öğrenmiş olurum sizlerden
Maltepe de isen Dragos'a dogru Fatih Sultan Mehmet Uni. Hastenesi hizasindan atari dusuk kamis ile 40 gr. kursun tak koyu yesil icinde sim olan capari ile Aksam suyunda 19:00 dan sonra at cek yapmaya basla.

Turuncu

Aktif Üye
Adı
Tamer
çok teşekkür ediyorum sanırım emirgan aşiyan o taraflara gideceğim. peki galata köprüsü nasıldır bu zamanlar verimli midir
istavrit cikiyor bol. Arada cinekop ta geliyor capariye, ama cok kalabalik oluyor hele pazar gunu baya kalabalik hazir ol.

61hastası61

Yeni Üye
Arkadaşlar dün kireçburnuna gittim. Ancak mükemmel bir rüzgar vardı. Hiçbirşey yapmaya fırsat vermeyecek şekilde. Herkese rasgele....

merhaba. çengelköy veyahut maltepe sahilinin şu anda durumu hakkında bilgisi olan varmı? gece istavrit yada yemli balıkların durumu nedir?

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Bu aralar yeni hobim bisiklet sayesinde Sarıyer'den Bebek'e kadar sahili sıklıkla dolaşma imkanı buluyorum. Doğrusu bol miktarda Yaprak, Çinekop, Kaba Çinekop, Sarıkanat, Kaba Sarıkanat, Lüfer ve hatta Sırtıkara formunda Homo Saphien türü balık boğazı plaja çevirmiş durumda.( Lüfer familyasından ayrı kalmak başıma vurdu sanırım :D )
Hemen enseyi karartmayın balık da var tabii. Hemen herkes tavalık hemen her yerde tavalık İstavritini alıyor ancak çok iri değiller.
Herkese güzel yaz günleri ve bol balıklar dilerim.
Acaba bu yıl tutacağımız Lüferler Sarıkanatlar şimdi nerede ne yapıyorlardır :)

Rıdvan Akalın

Daimi Üye
Adı
rıdvan akalın
Fatih bence gözlemlerin zayıf

dün yani 27/06/2013 tarihinde boğazda birer adet sarıkanat ve lüfer tutulmasına şahit oldum. Sarıkanatı yakalayan kardeşim idi.

Boğaz beni şaşırtmaya devam ediyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...