Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scorpion26

Daimi Üye
Dün ben de emirgan ve rumeli Hisarı civarında at çek ve capari yaptım. Maalesef sonuç alamadım. Yalnız rumeli Hisarı nda iki arkadaş 20 kadar istavrit almıştı. Yarın sabah bacanakta çıkalım diyor. Gürpınar sarayburnu arası avlak önerileri bekliyorum.

ozan1977

Aktif Üye
Adı
ozan sağlam
dün gece 01.30 gibi maltepe küçükyalı hattında bir tane tam boy lüfer aldık..hatta kepçeledik..yanımızdaki ekip daha erken 23.00 gibi bir balık aldı lüfer..1 tanede kayalara düşürdüler..taze istavriti olan oltayı yatırsın beklesin..takım sağlam olsun balıklar gerçekten iri idi.saygılar.rastgele..

Ekli dosyalar

61hastası61

Yeni Üye
S.A. Arkadaşlar dün kireçburnunda biraz vakit geçirdim. 3-4 kişi rapala ile gayet büyük palamut aldılar. Benim denemelerim sonuçsuz kaldı. Pek fazla yok ama denk gelen zevkini fazlasıyla çıkartıyor. Bu arada akşamları yemli için tavsiye edeceğiniz yer varsa sevinirim.

SinanSinan

Aktif Üye
c.tesi galatada saat 9-14 arası yemli takım ve çapari denemeleri.. sonuç = 0
pazar emirgan önünde sabah 8-12 arası çapari, palamut çapari, rapala (75-150 gr kurşun ile) denemelerimde sunç = 0
bir tık bile demedi olta...
nerde bu baliklar??

Levrek@

Daimi Üye
Adı
Seyit SUNGUR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
c.tesi galatada saat 9-14 arası yemli takım ve çapari denemeleri.. sonuç = 0
pazar emirgan önünde sabah 8-12 arası çapari, palamut çapari, rapala (75-150 gr kurşun ile) denemelerimde sunç = 0
bir tık bile demedi olta...
nerde bu baliklar??
14 Eylül 2013 C.tesi Gecesi 22:30 - 07:30 Arası Sarıyer / Kireçburnundan

** Rapala İle At Çek , Çinekop,palamut,lüfer Bendede Sonuc = 0
** Sabah Suyuna Çapariyle İstavrit Denemesi Sonuç = 1

Boğazda Balık Maalesef Yok :(

scorpion26

Daimi Üye
Pazar sabah bizde hem kirecburnu hemde tarabyada at cek ve capari yaptık. Sonuç kocaman bir sıfır. Biraz dolandim. 1 2 istavrit ve bir zargana dışında birsey tutanda görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...