Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İSTANBUL EMİRGAN TARAFINDA KİRALIK TEKNE VE FIYATLARINI BİLEN VARMI?

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında guray.85 tarafından paylaşıldı.

1. guray.85

guray.85 Aktif Üye

İstanbulda emirgan taraflarında tekne kırlamak mumkunmudur bılgısı olan varmı fıyat konusunda flan? tanıdıgı olanlar mutlaka vardır goruslerınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler rastgele

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsak

İsak Aktif Üye

itinayla tekne kiralamaya ortak olunur :)

4. guray.85

guray.85 Aktif Üye

İSAK abi büyüksünn bende her sekılde ortagım abı senle 3 olduk abı :D smdı tekne nereden bulcaz tanıdık lazım:)

5. usta

usta Üye

merhaba isak bey 2 ay önce istinye balık bazırının orda tekneci arkadaşlara danışmıştım haliç tarafından tekne kiralayıp gelmek zor oluyor diye etrafa sorduğumuzda 2-3 kişi çıkmıştı 5 saat gibi avlanıcağız ne olur dememizle kaçarcasına oradan uzaklaştık zira şimdi balık zamanı arkadaşlar bol keseden gidiyor bize söylenen 250 liraydı bildiğim kadarıyla sati 50 tl gibi saygılar:eek:

6. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

bence beykoz ve çevresinden bakın derim anadolulular daha insaflı olur:)

7. cemalim

cemalim Üye

selam arkadaşlar haliçten isterseniz size tekne bulurum salı pazarı ö civarlarda avlanabilirsiniz istarvit ve çinekop 5 6 saat civarlarında avlanırsınız fiyat 150 arası ortalama4 kişi balık tutar isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz

8. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Gece gündüz farkedermi ben bir telefon numarası aradım sizmi vermistiniz hatırlamıyorum ama arkadas uçmustu gecelik 400lira istemisti:eek:

9. İsak

İsak Aktif Üye

Merhaba,

Hakkatende uçmuşlar, saati 50 TL ... Kötü ev sahibi insanı ev sahibi yapar derlerya, bunlarda tekne sahibi yapacaklar bizi diyeceğim ama yinede teknenin, bakımının vs maliyetiyle uğraşılmaz...

10. Hasan79

Hasan79 Aktif Üye

bu konuyu bende araştırdım 2,5 - 3 bin TL ye bu işi bitirebilirsiniz, inanın daha uyguna gelecektir. Anadolu hisarına da bağlatabilirsiniz. Şu an oralarda boş yer olduğunu patronun yat kaptanının arkadaşlarından öğrendik. Bizde böyle bişey yapmaya kalkıştığımızda da aynı fiyattan kapı açtılar 50 TL saati. 2-3 kişi birleşip 2-3 binliralık bişi alabiliriz dedik ama. Sizinde dediğiniz gibi birde onlarla uğraşma zahmeti var tabiki bu durum da bizim hevesimizi kırdı.
    Yapılacak çok şey var ama hem çalışıp hem bu imkanları yerine getirmek gerçekten zor zanaat oluyor.
    Arada birleşip hevesimizi mi kırsak, yoksa alıp tadını keyfini mi çıkarsak. :confused:

11. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

ahhhh hasancım ah şuradaki herkesin hayali değilmidir teknem olsun:) kendi adıma 7/8 tl arasında yatası kamaralı kotra ,yat yavrusu ne tekneler var işten ,tekneye ,tekneden işe :)