Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Fatihten herkese selamlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında BS Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Arkadaşlar ismim taner 35 yaşındayım fatihte yaşıyorum karagümrüklüyüm diyebilirim. Bilişim bilgisayar elektronik üzerine calışıyorum. Son bir kaç aydır sitedeki yorumları paylaşımları okudukca balık sevdam artıkça arttı gerçekten cok sıcak ve samimi ve geniş bir ortam olduğunu gördüm ve herkese selamlarımı sevgi saygılarımı sunuyorum.

Gün içi yürüyüşe çıkıp unkapanı ve galatadaki balık durumunu yazıyorum. Acemi olduğumdan biraz çekingenim heleki kalabalık olup aralara girmek için sadece seyrediyorum uzun süredir. 2 kere filan cesaret edip gidebildim unkapanı köprüye ve orada malzemeci hüseyin abi ve balık tutan oğuz abiyle tanışma fırsatı buldum ama genelde hafta içi herkes işte oluyor, hafta sonlarıda kalabalık oluyor benim gibi amatör biri için kalabalık da araya girmek balık tutmak yada öğrenmek zor gibi geliyor çekiniyorum ve sadece seyretmekle yetiniyorum ama içimden şu işi öğrensem de hergün gitsem diye geliyor :) .. Eğer benim gibi takılan takılmak istiyen amatör arkadaşlar veya usta olup amatöre katlanacak olan arkadaşlar varsa haliç sahil şeridinde galata köprüsüne kadar veya yeni bir avlak mera bulabiliriz tanışmayı çok isterim yanlız başına bir amatör için birşeyleri başarmak öğrenmek cok zor öğrenmeyi cok istiyorum ama işte .... zaman lazım heralde

Not : iki tane olta aldım öyle öğrenmelik ucuz, videoları izliye izliye düğümlerin iki üç tanesini öğrendim, iki fırdöndülü mantarlı takım yaptım ama amatörlük cesareti kırıyor her gün oltalarımı seyredip duruyorum .....

herkese teşekkürler ediyorum iyi akşamlar diliyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yersel907

yersel907 Aktif Üye

Aramıza hoş geldin Taner zehri almış sın benim sana tavsiyem hic cekinme kardeşim devamlı gide bildigim kadar ava git yeni yerler Keşfet hic kimseden cekinme ne gerekti herkes acemiliği cekdi bunlara takılma bizlerden ögrenmek istedigin seylerde yaz sor heralde kimse Hayır öğretmen demez kendi sahasına elimden gelen ne varsa dilinin dondügü kadar bilgim kadar yardımcı ol aya calisiyor ve zevk alırım sitemiz aile ortamında sende gördün bazı zamanlarda tarihlerde org lar yapılıyor melih kardeşimiz tarafında onlara gelip dostlarla tanışmanı tavsiye ederim hem kendini geliştirirsin hemde ava cikacak dostların bol muhabbet lerin olur simdiden hayırlı trofeler

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. BS Okuru

BS Okuru Misafir

teşekkür ediyorum ilgine zehri almaktan öte okumadığım şey kalmıyor yüzlerce şey okuyorum her tür videolar izleyip düğümleri öğrenmeye calışıyorum vs vs ama teorik olarak iyi olmak yetmiyor yanında birşeyler gösterecek biri lazım işte sıkıntı orda bide tek olarak bişeyler yapmakta zor bide insanımızın hepsi bir değil mesala kücük balık geldimi duyarlılık gösterip geri atanda var yada kovasına atanda bunun gibi düşünürsek oltalar dolanıyor kavga oluyor vs amatörsen bide çekiniyorsun kalabalık olunca o yüzden öğrenene kadar takılabileceğim bir mera arayordum yada benim gibi acemi olup öyle üç beş kere balığa gitmiş biriyle takılıp beraber öğrenmek daha mantıklı olur diye düşündüm birlikten güç doğar ustaların başını ağrıtmaktansa :)

Yani sonuç olarak dolaşmayı yürümeyi yeni meralar aramayı takılmayı seven yada unkapanı veya galatada takılabileceğim avdaş lazım :)

Bilmiyorum bu merak amaç hobi ama insanlar takıntı olarak görüyor araştırmayı bu balık konusunda değişik şeyler konuşmayı çevrmedikilerin içinde bu duygu yok bilimkurgu ve balık seven bir arkadaş olsa iyi laflardık

5. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

hoş geldin
    bende doğma büyüme karagümrüklüyüm hemşerim

6. BS Okuru

BS Okuru Misafir

eski karagümrüklüleri bulmak zor hemşerim :) benim evim bile eski 100 küsür yıllık 2 katlı ahşap bir evim var şuan kocaelindesin galiba Allah izin verirse balık tutmayı öğrenirsem o taraflarada gelecem tuzlaya çok sık geliyorum annemler orada adapazarı vs kocaelinede yolum düşecek öğrenirsem oralarıda dolaşmayı düşünüyorum

7. fishing06

fishing06 Aktif Üye

Aramıza hoş geldin.
    Keyifli paylaşımlar diliyorum.

8. BS Okuru

BS Okuru Misafir

teşekkür ediyorum

9. MADMAN

MADMAN Aktif Üye

hoş geldin kardeşim hayırlı paylaşımlar

10. BS Okuru

BS Okuru Misafir