Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul karaburun hk.

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında falcon1453 tarafından paylaşıldı.

1. falcon1453

falcon1453 Üye

Merhaba arkadaşlar İstanbul Karaburun'a(Arnavutköy) bugün gitmeyi planlıyorum. Daha önce bu bölgeye giden arkadaşlar var mı? Balık durumu nedir? bilgilerinizi bekliyorum. İlk kez gidiyorum da, Gelmek isteyen varsa buyursun gelsin takılırız,

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Gitme...

4. akifd89

akifd89 Aktif Üye

Daha once 3 4 kez gittim ancak bu mevsimde degil eylul-ekim ayinda guzel yemli lufer ve cinekop aldim.palamut capariside is yapiyordu o tarihlerde su anda karadeniz bostur bisi olmaz tahminimce

falcon1453 bunu beğendi.
  5. _-AreS-_

_-AreS-_ Üye

Karaburun çok kısır bir bölge özellikle aralık-haziran arası... Hazirandan eylül başına kadar kayıkla istavrite çıkabilirsiniz yada kayalardan şansınız varsa tutabilirsiniz... Eylül başından kasım sonuna kadar kayalıklardan ve mendireklerden gündüz kaşık gece yemli lüfer avı yapabilirsiniz... İstavrit ve lüfer ailesi dışında birde kalkan alınır ama bölgeyi bilmek lazım

6. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Konu eskiymiş ama bu yorum süpermiş. Kısa ve öz :)

KayaBalığıKaya bunu beğendi.
  7. gsozata

gsozata Aktif Üye

Arkadaşlar kısmetse yarın yemli avı için karaburun ' a gidip şansımızı denemek istiyoruz. Tavsiyeleriniz var ise dinlemek isterim. Bölgeyi hiç bilmiyorum, avlak yerleri ile araç bırakacağımız yer arasında çok mesafe var mı ? Ona göre ekstra malzemeler ( semaver, nargile vs. ) almayı planlıyorum.

8. akifd89

akifd89 Aktif Üye

Limanin icine kadar arac giriyor.buyuk beton taslar uzerinden yemli mantarlı lufer takimi atabilirsiniz.arac ile mesafeniz max 50 m olur

SM-G720AX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gsozata bunu beğendi.
  9. exxper

exxper Daimi Üye

imrahor habipler tarafında oturan arkadaşım vardı karaburun sahile 3-5 defa inmişliğim var sadece bir kere oltayla gidelim dedik dalga boyu oldukça ürkütücü idi :krktm:atmaktan vaz geçtik tabi mendireğede gidemedik karadeniz bu dikkat etmek lazım ama mevsiminde güzel balık çıkıyormuş

gsozata bunu beğendi.
  10. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

yarın ve pazar hava sert poyraz , karadeniz pek isabetli karar olmaz. patlak hava balık yapar ama kıyıda insanı barındırmaz.

gsozata bunu beğendi.
  11. gsozata

gsozata Aktif Üye

Bugün nasipse şansımızı deneyeceğiz. Artık doğa şartlarımı bizi yenecek, biz mi doğa şartlarını Allah bilir.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Kısmetse hem meradan hemde mera dönüşünde durum raporu yazarım.