Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbul sarıyer tarafında nasıl balık tutarım

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında bunebu tarafından paylaşıldı.

1. bunebu

bunebu Yeni Üye

selam arkdaşlar kusura bakmayın İstanbul sarıyer tarafında avlanan abilerim kardeşlerim varsa bana bir yardım edin hafta sonu sarıyer tarafına geleceğim ne tür balık çıkar ve nasıl bir takım getireyim.yardımcı olursanız sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bunebu

bunebu Yeni Üye

istanbulda balık tutan yokmu :( şu istanbulda balık tutma heveslisi arkadaşınıza bir yardım :)

4. lüferoski

lüferoski Aktif Üye

bu günlerde istavrit ve çinokop familası çıkıyo istavrit için çapari mümkünse en incesinden,
    çinokop için yemli atcaksanız yemli tekımı rapala atarım diyosanız rapala getirin ama bunların takım halde yapılısını denizin kenarında ögrenirsiniz zaten sarıyerde balık çıkıyomu bilmiyorum ama kalenderden sonrası beşiktaşa dogru balık alırsınız buyuk ihtimal. rasgele.

5. BATMANLI

BATMANLI Yeni Üye

arkadaşlar ben sarıyere gitmeyi düşünüyorum ama daha önce o tarafa hiç gitmediğim için tam olarak nereye gideceğimi bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz tşk.

6. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

2010 senesinin konusunu hortlatmışsınız :)
    Tabya altı durağına kadar gelip, façyo burnundan itibaren 250-300 m ilerisine kadar olan bölge avlanmaya müsait. Palamut bu dönem için av veren tür.. Takımınız yoksa Seyfi abiyi bulabilirsin orda, takımları avcıdır.