Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul veya İstanbul civarı tatlı su balık avı.

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında senihcan tarafından paylaşıldı.

1. senihcan

senihcan Daimi Üye

Merhabalar uzun zamandır hep aklımda tatlı su balık avına çıkmak. Tabi daha önce hiç gitmedim . Özellikle alabalık avına gitmek çok istiyorum . İstanbul anadolu yakasında yaşıyorum ve böyle bir organizasyona katılmak isteyenler var mı. Hatta tatlı su avı gerçekleştiren biri önderliğinde böyle bir organizasyon yapıp kişi sayısına göre araba kiralama gibi bir işe kalkışsak nasıl olur. Düşüncelerinizi bekliyorum :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ORKA

ORKA Aktif Üye

slm
    şuan herkes lüfer haberlerı beklıyor olsa gerek tamda sezonu. patladı patlayacak senın bu davetıne ılgısız kalmaları bundandır.

4. senihcan

senihcan Daimi Üye

Biliyorum farkındayım :) geçen bizde denedik dişli için ama vuruş bile alamadık :) Zaten belli bir tarih vermedim ben özellikle alabalık avına gitmeyi istiyorum ama istanbul çevresinde nerede vardır yoktur hiçbir bilgim yok. Baraj göllerinde olmaz onu tahmin edebiliyorum ağva şile tekirdağ taraflarında belki vardır ama neyse hayırlısı belki 2,3 kişi çıkar isteyen :)