Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul'da Geleneksel Balıkçılık ve Avlanma Teknikleri Söyleşisi

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Güzel ve fayalı bir etkinlik. Katılmak isterim.

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tarih değişimi için çok ısrar ettim ama kabul görmedi :) O tarihte İstanbul dışında olacağım için katılamıyorum. Gidenler orda çok değişik bir şeyle daha karşılacaklar. Ben en çok onu merak ediyordum. Nedir diye sormayın süpriz olsun.

hakyelken

Aktif Üye
Adı
hakan akyelken
Katılımcı listesi oluşturuluyor mu ? Yoksa o gün müsait olan herkes katılabiliyor mu ?

Theseus

Aktif Üye
Adı
Genco
Bülent abi duvara benim spinle tuttuğum trofe çipura fotosunu asarsa gelirim :)

Şaka şaka her hafta kovsanız da geliyorum zaten ;)

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Katılmayı çok istiyordum ancak, çalışma saatlerime uymuyor maalesef. Şimdiden katılımcılara bol muhabbetler.

Hasan79

Daimi Üye
Adı
Hasan SARIKAYA
Kan Grubu
A Rh Pozitif
iş programımda bir değişiklik olmazsa inşallah katılırım, bütün yazılarını okuduğumuz abilerimizi yakinen tanışmış, tanışmış oluruz..

ismi gibi bu ince davranış için ayrıca İnce Çizgi' ye de teşekkürler :harika:
saygılar,

NIRVANA

Aktif Üye
Adı
LEVENT
“ İnce Çizgi ” Amatör Balıkçıları bir araya getirerek çeşitli Seminer ve Söyleşiler düzenlemeye başlıyor.

Bunun ilki olan “İstanbul’da Geleneksel Balıkçılık ve Avlanma Teknikleri” İle ilgili Söyleşi ve Kokteyli..

“16 Şubat 2013 Cumartesi Günü Saat 14:30’da” Kadıköy Mağazasında yapılacaktır. Aynı hobiyi paylaşan insanları bir araya getirerek. Geleneksel Balıkçılığımızı söyleşi ve sohbet şeklinde gerçekleştirilecektir.

Bu buluşmada Camiamızın tanınan isimleri de aramızda olmaktan mutluluk duyacaklarını ve İstanbul’da oldukları taktirde aramızda olacaklarını belirtmişlerdir.

Burak Karadeniz, Cahit Acun, Murat Karahan, Nasuhi Albulak, Tahir Gürhan, Umur Akşıray, ve daha bu hobiye gönül vermiş bir çok kişinin bir araya geleceği bir gün olacak.

www.baliksevdam.com Sitesi adına ben de orada olacağım. Balık Sevdam üyelerini İnce Çizgi Adına Bülent bey benim aracılığımla söyleşi ve Kokteyle davet etmiştir. .

Düşünceleri için buradan kendilerine teşekkür ederiz..

Kokteylde, gelecek olan Amatör balıkçı dostlarımıza günün hatırası olarak çam sakızı çoban armağanı hediyeler olacaktır.

Bilmeyenler İçin Adres Detaylarını Aşağıda Belirtiyorum.

İnce Çizgi Mağazası 360 Derece Görünümü

İnceÇizgi Mağaza:
Moda Cd. Nailbey Sk. N:46 Kadıköy/ISTANBUL
Tel : (0216) 550 40 / 50 - 48 - 51 - 52 PBX
Fax: (0216) 550 40 49

www.hedefbalik.com

Kroki için Tıklayınız

Hamdi Bey İncezigi'nin Baliksevdam üyelerine % 10 indirimi vardı, sanırım artık yok. Olsa da iyi olurdu. Bunu da söyleşilerde fırsat bulursanız İncecizgi yetkililerine iletebilir misiniz? Teşekkürler

muratmurat

Aktif Üye
Adı
MURAT TOMRUK
hamdi beyin kovacagı ilk kişi muhakkak benimdir :rolleyes: inşallah geliriz
saygılar