Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

istanbuldan birkaç mera tiyosu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında 34cengiz tarafından paylaşıldı.

1. 34cengiz

34cengiz Yeni Üye

herkeze selam ben ıstanbulda oturuyorum ama ıstenbuldan pek av raporları gelmıyor aslında balık var ıst da ama yanlıs zamanda ve yanlıs mekanda bulununca av yapmaya gıden arkadaslar huzunle gerı donuyor ben de balık tutmayı sevıpte tutamayan arkaslar ıcın bır kac mera yazıcam
    bu aylar ıcın karagoz eskına ısparı mırmır yer buyukcekmece bababurnu yem kurt yada teke
    ekım ayı yer yenıkapı balık halı arkası halısanın oldugu bolum
    kırlangıc ve pısı
    temmuz ayı yer kurucesme parkı reınanın yan tarafındakı park
    mezgıt ırı ve bolca ıstavrıt
    kasım ve aralık ayı yer emınonu koprusu
    cınekop sarıkanat lufer
    ınsallah bu yazdıklarım bı kac kısının yuzunu guldurur herkeze rast gelsın bol ama cok bol sanslar cunku sans onemlı:harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Katavaşya da her yerde balık oluyor da, söz konusu anavaşya olunca balığı bulmak kolay değil.

4. 34cengiz

34cengiz Yeni Üye

neyde ne bulmak kolay degıl anlamadım

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Katavaşya balığın karadenizden marmaraya egeye göçü anavaşya ise tam ters istikamet.
    Anavaşya sırasında balığı bulmak kolay değildir. Her an her yer balık yapabilir, dün gayet bereketli balık yapan yer, ertesi gün hiçbir şey yapmayabilir.

6. 34cengiz

34cengiz Yeni Üye

valla bnm yazdıgım meralardan hıc elım bos donedım havanın yonu ve dogru zamanda dogru yemle avlanma yapılırsa bıde sanssınız yavar gelırse sıkıntı yok sadece fazla yoguluk olmaz 10 yerıne 3 tane b bu meralara her mevsım gıderım tam zamanında cok 10 senedırde bos donmedım