Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul'dan selamlar ( Alabalık icin yardım :) )

Konu, 'Tanışalım' kısmında zenon tarafından paylaşıldı.

1. zenon

zenon Yeni Üye

İsmim Sabit,

İstanbulda yasıyorum motosiklet utukunuyum bu hafta kardesimin arkadaşları ile sazlı bosnada Sazan avına gittik onumuzdeki haftada arkadasım alabalık avına gidelim dedi. Sakarya tarafına ama nerede tutulur hic bilmiyoruz yardım edebilir misiniz?

Bu hobiyi sevecem gibi ama balık tutamazsam nereye kadar boyle gidecek bilmiyorum. :harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Sabit

Balıkçılığın ilk kuralı sabırlı olmaktır.

4. zenon

zenon Yeni Üye

Aha yandık :harika: Aslinda ben sabırlı biriyimdir ama aylarca balığa gidip tutamamak sabrı zorlar herhalde.:p Alabalık tutmak icin İstanbul yakını yer tarifi konsunda yardımcı olabilcek kimse var mı? Kamp kurup balık yakalıyıp sakin bir hafta sonu gecirebilcegimiz bir yer önerisi cok makbule gecer.

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Sabrın sonu selamet derler, ama sizin için geçerli değil bence bu söz istanbul ve yakınında alabalık aramak, bulmak sabrı zorlamayı bırakın hafta sonu planlarınızı hüsrana uğratır.
    Sapanca'da ücretli alabalık (çelik ala değil tabiti gök ala ) avlayabileceğin bir tesis vardı restorant içinde bir küçük gölete salmıslar balıkları yakalayıp salınca belli bir ücreti var alıkoyunca ayrı bir ücreti vardı.Artı istanbul yakınında var olduğunu bildiğim bir mevki var avlanma fırsatımız olmuş netice almıştık ama bu kadar kıymetli bir dostu kimse ifşa etmez buda olayın başka bir yüzü.