Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul'dan Taşucu'na BÜYÜK BALIK AVI ORGANİZASYONU…

landscape33

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Güzel ve keyifli kareler, emeği geçenleri kutlarım.
Gülay seni de beklerim
Mutlaka gelmen gerek

Muhteşem bir organizasyon olduğu resimlerden belli.
Başta Arzu olmak üzere,belediye başkanına, organizasyona katılanlara ve Yabantv ekibine can-ı gönülden teşekkür ederim.

Hamdi,Yaşar,
yine kaçak org.timi görev başında imiş :D
Çok güzel bir haftasonu olmuş.
Yaşar,
Balon ablığı yakışmış :harika:
Teşekkürler Birol Bey ;)
Balonu yakalamak keyifli

Emeği geçen herkese tebrikler. Görebildiğimiz kadarı ile güzel bir organizasyon olmuş. Darısı diğer bölge organizasyonlarına. :)
Çok merci efem :p:p:p

landscape33

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
http://ufukturu.net/haberler/10651/tasucunda-spor-amacli-olta-balikciligi

Taşucu’nda spor amaçlı olta balıkçılığı
27.10.2011 10:53:00

Sürdürülebilir ve sportif amaçlı amatör olta balıkçılığı kapsamında,senede bir kez İnteraktif haberleşme ile sanaldan reele Taşucu’nda toplanan Doğu Akdeniz Bölgesi sporcuları, 22-23-24 Ekim tarihleri arasında Taşucu’nda idi.

Yaban Tv Balık Olta Moderatörü Arzu İpek , Baliksevdam.com sahibi Hamdi Tekbıyık(İstanbul), Oltacı ve Avdoğa dergilerinin Sahibi İç Anadolu Bölgesi Kara Avcıları Federasyonu Başkanı Kamil Üçbaş(Ankara) ve Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş (Taşucu) dayanışması ile gerçekleştirilen ve üç gün süren organizasyona YabanTv “Gün Denizde Güzel” adlı programın çekim ekibi de eşlik etti.

Akdenizli sporcular için pilot bölge olan Taşucu yerel-ulusal ve uluslar arası doğa sporları için son yılların gözde beldesi olmaya devam etmektedir.
Organizasyona yurdun çeşitli şehirlerinden gelen yaklaşık otuz kişilik bir sporcu gurubu katıldı.

landscape33

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
YABAN TV Haber - TAŞUCU BALIK FESTİVALİ haber sayfası

22 Ekim Tarihinde Gerçekleştirilen Taşucu Festivaline Katılım Oldukça Fazla Oldu

Sürdürülebilir ve sportif amaçlı amatör olta balıkçılığı kapsamında,senede bir kez interaktif haberleşme ile sanaldan reele Taşucunda toplanan Doğu Akdeniz Bölgeli sporcular 22-23-24 Ekim tarihlerinde bir araya geldi
Geniş bir katılım sağlanan organizasyona, YABAN TV Balıkçılık Olta Moderatörü Arzu İpek, İstanbul’dan Baliksevdam.com sahibi Hamdi Tekbıyık (İstanbul), Oltacı - Avdoğa dergilerinin sahibi İç Anadolu Bölgesi Kara Avcıları Federasyonu Başkanı Kamil Üçbaş(Ankara) ve Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş (Taşucu) dayanışması ile gerçekleştirilen ve üç gün süren organizasyona farklı bölgelerden gelen 30 sporcu da eşlik etti.

mehmetcelik33

Aktif Üye
Adı
mehmet celik
memleketim taşucuna hoş geldiniz.bu organizasyona katılmayı çok istemiştim fakat işlerim çok yoğun olduğu için balik turuna katılamadım.başta hamdi bey ve sizlerle tanışmayı beraber balik tutmayı çok istemiştim ama kısmet değilmiş.resimlerde sanırım bi sorun var veya benim psde bir sorun var herhalde resimler açılmıyor.saygılarımla

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Önemli olan bu güzelliklerin yaşanmasıydı her zaman olduğu gibi güzel anılar kısmını süsleyecektir, tebrikler bütün katılımcıları kutlarım.:):):)

arno_16

Aktif Üye
Adı
hasany
tebrikler herkese çok güzel kareler...bidahaki org inşallah bende gelmek isterim özledim oraları...

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Birol Abi, Yaşar'ın tuttuğu balık BALON çıktı diyebilir miyiz? :D
Arkadaşlar sadece balon tutmadım. Ben zaten teknede Arzu'nun annesine çalıştım. Güzel mırmırlarım, çupralarım ve mercanlarım vardı. Ayrıca balon balığını yakalamak ve yukarı almak özellikle büyük boylar için çok zor. Çok rahat kurtulabiliyor veya misina kesiyor.

Yukarı almaya çalışıken verdiği direnç ve kafa atmalar süper keyifli.

Allaaaam yarebbim. :) Hepi topu 2 organizasyona geldin zaten, nedir yaniiiii :p Sus, sen zaten cezalısın!:rolleyes:

Hamdi abi acayip kilo almış. Yaşar abi de çok çok gençleşmiş. :)
(hoş zaten gençti de...)

Başta Arzu olmak üzere, emeği geçen herkesi kutlarım.
Didoş yemek ısmarlayacam sana en yakın zamanda :) teşekkür ederim iltifatına.

İşte budur
Oraya kadar git, bebeler (geri salınmış) harici balon çıksın.
Sen gel bana takıl,akalım alemlere, levreğe olta atalım.
Sana takıldık kankam, çöllerde kaktüs gibi kuruduk kaldık. Hamdi ile iyi bir ikili olduk. Güzel balıklar yakalıyorum. Her gittiğimde balığımı yakalıyorum.

Asıl sen gel takıl diyecem ama kurutacaksın diye korkuyorum. O yüzden gizli orglara devam :D :D :D

Yaşar Hakkatten duygulandım,ne güzel yazmışsın öyle
Taşucu insanı şair yapar vallaha...
Saka bir tarafa,hepinizi seviyorum
Tabiki 40 yıllık dostum gibisiniz
Burada internet başında olsa bile çok şeyler paylaştık birbirimizle
İntenetin gücünü insani ilişkilerde dahi küçümsememek gerekir,önemli olan kullanmayı bilmektir
Hepinizi seviyorum
Asıl Taşucuna kadar bana güvenerek geldiğiniz için ben teşekkür ederim
Arzu; Taşucunda candır, kandır :)

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tek kelime ile harika olmuş insanın içi kıpır ,kıpır oluyor :) güzel organizasyon olmuş hamdi agabey emeği geçenlere ve tabiat anaya teşekkürler

landscape33

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
memleketim taşucuna hoş geldiniz.bu organizasyona katılmayı çok istemiştim fakat işlerim çok yoğun olduğu için balik turuna katılamadım.başta hamdi bey ve sizlerle tanışmayı beraber balik tutmayı çok istemiştim ama kısmet değilmiş.resimlerde sanırım bi sorun var veya benim psde bir sorun var herhalde resimler açılmıyor.saygılarımla
Başka bir sefere inşallah :p

Önemli olan bu güzelliklerin yaşanmasıydı her zaman olduğu gibi güzel anılar kısmını süsleyecektir, tebrikler bütün katılımcıları kutlarım.:):):)
Sizin gibi tecrübeli ağabeylerimizi aamızda görmekten haz alırız:p

tebrikler herkese çok güzel kareler...bidahaki org inşallah bende gelmek isterim özledim oraları...
Bekleriz,her zaman :)