Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

istanbullu arkadaşlardan yardım

beytullahpoyrazli

Yeni Üye
Adı
beytullah poyrazli
merhaba üstadlarım ben balıkesirde amatör olarak olta balıkçılığı yapıyorum.Buralarda çıkan balıklar sazan,yayın,kasna tarzı balıklar çıkıyor yavaş yavaş profosyonel ekipman kurmak istiyorum.Makine,kamış kamış sehpası alarm swinger vs.gibi şeyler daha sonra boili sistemi kullanmak istiyorum bunun için boili yuvarlama tahtası felen kamp malzemeleri.
1-Marka olarak Shimano,Daiwa,dam olabilir artık tavsiyeleriniz
2-Birde komple bu sistemleri bulabileceğim istanbulda bir yer arkadaşlar.
Dediğim gibi ekipmanlar profosyonel olduğu için balıkesirde yok bende görerek almak istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar ve üstadlarım

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Belki bir sürü yerde bulabilirsin ama benim tanıdığım bu konudaki en uzman kişi Cevat Ergin'dir. Kullanır, sonu alır ve tavsiye eder.

http://www.hedefbalik.com/

beytullahpoyrazli

Yeni Üye
Adı
beytullah poyrazli
teşekkür eder,m üstadım cevat beyle görüştüm fakat bir çok malzeme yokmuş elimde martta sonra diyor bende parça parça almak istemiyorum hepsini bir yerden alayım diyorum bana shimano,daiwa,dam,fox,korda,delkim vs.markaların tüm malzemelerini bulabileceğim bir yer tarif edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler