Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ITALCANNA VERTIGO 4.30

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında BeltrameStiletto tarafından paylaşıldı.

1. BeltrameStiletto

BeltrameStiletto Üye

italyadan getırtıgım ıtalcanna vertıgo kamısı bu aksam deneme sansım oldu Daiwa WindCast X5000 surf makine kombinasyon yaptım 150-175 gr kursunla denem sansım oldu kamıs ıstedıgım dusundugum performansı ısın acıkcası bana vermedı 21.10.12 itibariyle 1 adet sarıkanat alabıldım arnavutkoyden shımano aspire denemıstım arkadasta bence daha dengelı kullanan arkadaslar varsa vertigo degerlendırmelerını duusncelerını beklerımm

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Bizimde deneme şansımız oldu 0,28 mm ip şoklama ile 175 gr.kurşunla 150 mt.yi sonuna kadar attı bizim için gayet tatmin ediciydi. Daha ince ip ile daha iyi performans verecektir diye düşünüyorum. Kendi açımdan bütçemi ayarlayabildiğimde almayı düşündüğüm bir kamış. Tabiki kullanıcıları tarafından daha değerli yorumlar yapılacaktır.

4. BeltrameStiletto

BeltrameStiletto Üye

ben yılbasında beklıordum gelmesını arkadas surprız yapmıs =) erken geldı kamıs genelde ben shımano kullanıorum belkıde alıskanlıktan dolayıdır =)