Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iyi bir spin makinesi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında hunter0630 tarafından paylaşıldı.

1. hunter0630

hunter0630 Aktif Üye

Japonyadan gettirdiğim daiwa luvias çok iyi bir spin makinesi ama bozulursa diye korkmaya başladım üstelik yardım edende olmaz parçalarını ben gettirtcem filan zor iş büyük ihtimal daha belli değil ama düşünüyorum iyi bir spin makinesi almaya düşünüyorum bu makinemi yedek kullanmayı düşünüyorum shimano Stella 4000 xg fı almayı düşünüyorum ama bir yandanda o kadar para vermeye gerek yok diyorum :) cengiz balıkçlık arkasında duruyor yedek parça sıkıntısı olmaz okuma helios hxg35 düşünüyorum karar veremedim :) keşke daiwada da parça sıkıntısı olmasa shimano yu bilmiyorum parça sıkıntısı konusunda ama 2 aya allah kısmet ederse almayı düşünüyorum herkese rast gelsin düşüncelerinizi alırsam memnun olurum herkese rast gelsin makine inşallah tık demez luvias :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trkc

trkc Aktif Üye

Sadece balıkta kullanacaksanız daiwa'ya bişey olmaz. Makinenin esiri olmaya gerek yok. Hunharca kullanabilirsiniz..;)

hunter0630 bunu beğendi.
  4. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

İlla da yedek bir makina alacaksaniz bence ucuz yollu idare edecek birsey secin.. Bende luvias'a birsey olmayacagini dusunuyorum.. Olursa da o tamir surecindeyken daha uygun fiyatli bir makinayla bir sure idare edersiniz..

hunter0630 ve trkc bunu beğendi.
  5. Emrecan Kaya

Emrecan Kaya Aktif Üye

Parça sıkıntısı olmasın diyorsanız Okuma iyi bir seçim olur. Helios Hxg35, İnspira 30-40'lık veya Azores 40 olabilir.

Özellikle Azores'in peşindeyim bir kaç seneye elde edebileceğim öğrenci bütçesiyle :D :D

arkadas bunu beğendi.
  6. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Elinizdeki makineyi kullanın derim. Bir makine bozulacak diye kullanmamak Nasrettin hocanın altın dolu küpleri çalınan cimri adamın küplerinin içine taş oldurup al sana küplerin ağzına kadar dolu. Şimdi bu küplerdekinin altınlarından ne farkı var hikayesini aklıma getirdi :) Bozulursa da Türkiyedi bu işi bilen tamircilere verin çözüm varsa zaten çözeceklerdir. Çözüm yoksa o zaman yeni bir makine alırsınız... Benim nacizane fikrim bu. Tabiki son kara yine size ait...

7. arkadas

arkadas Aktif Üye

Ya cok zenginsin yada cok BOS zamanin var once bir bozda sonra yazalim yok icine sinmediyse luvi Stella al dahada ist sevyeye gidemezsin zaten

γavuz ve hunter0630 bunu beğendi.
  8. hunter0630

hunter0630 Aktif Üye

valla içimdeki ses de öle diyor bozulur ise al boşuna para vermeye gerek yok diyor ama düşünüyorum yorumunuz için teşkkürler

9. karga

karga Aktif Üye

Kesinlikle katılıyorum dünyaya bir kere geliyoruz o kadar para verip almışsınız bozulacak diye yedek makinaya düşmemeli bence

hunter0630 bunu beğendi.
  10. hunter0630

hunter0630 Aktif Üye

valla zenginlik değil :) ama hobi ağır basıyor :) cevabınız için teşkkürler

11. hunter0630

hunter0630 Aktif Üye

Cevaplarınız için teşekkürler herkese rastgelsin cevap veren herkese tekrar teşekkürler şimdilik vazgeçtim almaya dediğiniz gibi bozulur ise alcam saolun allah oltalarınızdan trofe balıkları eksik etmesin