Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iyi dilekler üstüne

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

selam arkadaşlar valla heyecanımı sizinle paylaşıyorum bildiğiniz üzare bırakma olta için uğraşırken akşam üstüleri çeşitli yemlik balıklar arayarak vakit geçerken ay ( solunar ) teorisi aklımda şöylle bir dolaştı acaba mı derken günün en kıymetli vakitlerini yemlik arayarak geçirdiğimi düşünür oldum
    yeni oyuncakların var mis gibi deniz verimli olduğunu düşündüğüm de bir saatin içinde iken birazcık oynayayım dedim :D demez olaydım deyiş o deyiş patladı gitti :D tahminen 5 8 kg arası olduğunu düşündüğüm bir balıkçık :D sahtemi kaparken az kalsın ömrümü tamam ediyordum heyecandan :D o ebatı ve cüsseyi hatırladıkça hala tüylerim diken diken oluyor hele o misinenpatlama sesi beni kahreden veda busesi ama bir o kadarda avcılığımı sorgulayan bir muhasebe oluverdi o kayanın arkasına nasıl geçerdi diye kendimi hayıfladım giden oyuncağa mı yaralanan balığa mı kaçırdığım trofeme mi yanayım :eek: ama bu olay beni avcılıktan soğutacak uzaklaştıracak değil aksiine neyi daha iyi yapabileceğim konusunda arayışlara itti barış kardeşime bahsettiğim farklı bakir bir mera idi peşi sıra başka bir sahte aynı renkte biraz daha büyük olanını taktım daha az dalan iyi yönde çok tavsiyesi olan bir rapala idi baya da tuzlu iyi ki, bu kopmamış :D atıp çekmeye başladım olayın üstünden biraz zaman geçmesi için zaman aralığı bırakmıştım iki üç derken balık artık oltada idi o kayalıktan uzak tutmaya gayret gösteriyordum ,20 misinem ne hak tanımışsa o kadar sıkılı olan kalamam :D arkadaşın işini gayet zorlaştırıyordu neticede balıkla keyifli bir süre zaman geçirdim o an tüm olumsuzlukları unutuverdim fotoğraf makinam olmadığı için tekrar özür dilerim yakında temin ederim telefon ile küçümencik gözüküyorlar dahası ve daha irileri her daim iyi niyetli arkadaşlarımın olsun teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

helal olsun
    ben rapalayla balık tutamadım gitti

4. hızır şeref gültekin

sakın dert etmeyin ben de senelerce tutamadım her sabah mahalleden geçerken kediler bile kıçlarıyla gülüyorlardı :D öğrenmek için hep daha azimli olun yeter daha irileri size rast gele

5. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Kaçan 8 kiloluk levrek tarifi yazayımmı,istenmi..:p

Şaka bir yana,tebrikler Hızır.Kaçan babacanmış ama buda gayet yekışıklı...Kısmetin daim olsun..:)

6. hızır şeref gültekin

sağolasın abi valla sende de klvaye meselesi var sanırım yoksa bana taş mı attın :D

7. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler Hızır Ustam:D Artık üşenme de al şu kamerayı gözlerimiz bozuldu vallahi :p Şaka bir yana maşallah boşun yok daha güzellerine rastgele:)

8. hızır şeref gültekin

selahhattin kardeşim o kadar zarf atıyorum burcuva abilerimize ama henüz sponsor aloalımda forumu 3d ye geçirelim diyen yok :D allah razı olsun kardeşim daha irileri sana da rast gele

9. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Hızır kardeşim bereketli olsun güzel bir balık, daha irileri bereketlileri nasip olsun kardeşime...Rastgele....

10. hızır şeref gültekin

sağol abi bu arada sana da bir şey sorayım iskorpit yemeyi unutmuştum yaw buy balıklar kayalarda hiç bişe yok niredeler ki :D bu gün şansa kepçeyle yakaladım taşın dibinden

11. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Hızırım PC meşgul bende dizüstünden yazıyorum.Buna alışamadım bir türlü..Hem yavaş yazıyorum hemde yanlış..:)