Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir / Balıksız Sohbet Organizasyonu

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında izmirlibayikci tarafından paylaşıldı.

1. izmirlibayikci

izmirlibayikci Üye

Öncelikle abilerime,kardeşlerime merhabalar ;

Aslen İzmirli olmak ile beraber 'doğduğun yer değil doyduğumuz yer' diyerek son 6 senedir İstanbul'da yaşamaktayım.Fakat son 1 yıl içinde İstanbul'un bana ardı ardına yaşattığı her alandaki hezimetlerden sonra yakın zamanda gelen bir teklif ile İzmir'e transfer olmaya karar verdim.

Kardeşim burası günlük tutma sayfası değil ne yumurtlayacak isen bekliyoruz diyenler için açıklayayım.

Org. sektöründeki yüksek deneyimimden dolayı İzmir'de bir mekandan 'Paz. ve Org. Koord.' olarak başlamam üzere bir teklif geldi.

Burası 36.000 m2lik doğayla iç içe tertemiz havası olan İzmir'e çok yakın bir kaçış mekanı.Kır düğün alanları,düğün salonları,çınarlar altında mangal ve piknik alanları,at biniş parkuru,çocuk eğlence alanları,go kart vs... aktiviteler var.
    Buraya başlamam ile beraber hız kazandırmam gerekiyor , düğünler çok iyi gidiyormuş fakat bunun dışında bayi toplantıları,brunch kahvaltılar,çeşitli sanal grupların buluştukları bir yer de yaratmak istiyorlar.
    Reklam olarak anlaşılmasın diye isim yazmıyorum.Buca-Kaynaklar tarafında.

Bir balık sevdalısı olarak balık tutmak için uygun bir bölge yok maalesef fakat İzmir'li abilerim,kardeşlerim belki bana yardımcı olmak adına , kahvaltı belki mangal temalı bir organizasyon düzenleriz hep beraber diye düşündüm.

Konuyu gereksiz bulduysanız ya da yanlış yere açtıysam affola sayın yöneticiler.Sadece biraz desteğe ihtiyacım var.

Mümkün olur mu böyle bir organizasyon ?

Teşekkürler ;

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. greenhome35

greenhome35 Yeni Üye

valla olursa süper olur abi sınavlara denk gelmezse gelirim h.ncı olmasın çalıştığın yer :D