Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Dikili'de Spin Avı Yapanlar...

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Pellegra45 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

Herkese merhaba. Ben yazları İzmir Dikili'deyim. Genellikle kıyıdan avlanırım. Kalamar ve zargana avı yaparım. Tatlı suda da turna at çek yaparım. Bu sene bi aksilik olmazsa denizde de spinle sahte atmayı planlıyorum. Dikili de av yapan var mı aramızda? Levrek alan var mı? TEşekkür ederim.

hakan4117 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Dikili gibi bir yerde levrek olmaması düşünülemez bence.

hakan4117 ve KalamA bunu beğendi.
  4. KalamA

KalamA Daimi Üye

Benimde levrek adına yoklamayı istediğim yerlerden Dikili Zaman zaman levrek raporlarına tanık oluyoruz ;)

hakan3506 ve hakan4117 bunu beğendi.
  5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Merayı bulduktan sonra levrek alınmayacak yer yok :)

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Ben Foça'dan yakalamıştım.
    Hem de daha acemiliğin tepesindeyken ve hiç mera bilmezken.. :)

7. Plankton

Plankton Aktif Üye

Merhaba..Dikili de avalanan biri olarak şunu söyleyebilirim , yazın bu iş çok zor olacak :D Şuan şehir içi yerlerden levrek tuttuğum oldu. Dün açtığım şu rapor

http://www.baliksevdam.com/forum/salinan-benekli-ne-cabukta-buyumus-13928.html

Ama yazın buralarda çok fazla kalabalık olacağı için tek ihtimal sabah gün doğumu ortalık sessiz sakinken.Bademli taraflarına her zaman gidilebilir.O taraflarda deneme yapmadım ama hemen hemen her yer denenebilir.

hakan4117, androsam35 ve KalamA bunu beğendi.
  8. ozkan_askan

ozkan_askan Aktif Üye

Dikilide salihleraltında yazlığım var . her yaz levrek aşkına dünya kadar silikon , sahte alır giderim ama birtürlü denk getiremedim. Benim atçek çalıştığım mera tatlı su ağzı kumluk sığ bir yer. Benim dışımda da spin çalışanı görmedim. Sadece canlı yemle levrek alan 1 kişi oldu. ama levreğin boyu gayet iyiydi tahminim 2 kg. üzeri idi. Genelde Bademli yolu üzerinde olan yerler tavsiye ediliyor . Oralar daha ziyade taşlık ve kırmalık yerler .

9. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

Ben de sizin gibi olduğunu düşünüyorum. Ama özellikle forumdan yakalan oldu mu bunu merak ediyorum.
    Yazın gelirseniz beklerim.
    Aynen. Asıl iş burda zaten. O yüzden konuyu yaz gelmeden açtım. Çandarlı tarafında dere ağzı var iş yapıyor biliyorum. Ama merkezler ne durumda merak ediyorum.
    Yazın günün her saati balık için uygunum. Kesinlikle yazları yoğunluktan dolayı ya geç saatler gece 12'den sonra ya da sabahın en erken saatleri 4'ten itibaren tercih edilmeli diye düşünüyorum. İnşallah yazın birlikte bir program yaparız. Sizin için de uygun olursa.
    Dikili de çok fazla spinle uğraşanı ben de görmedim. Gece 12'den sonra belli bir grubun merkezden Kabakum tarafına doğru sahili taradığını da biliyorum. Benim aklımda olan bölge de Bademli tarafı ama iyi bölge seçimi lazım. Sizinle de eğer isterseniz yazın bi balık programı yapmayı isterim. Ekiple bu işler daha keyifli olur düşüncesindeyim.

10. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

hakan4117 bunu beğendi.
  11. KalamA

KalamA Daimi Üye

Yazın bir Dikili spin organizasyonu şart oldu gibi görünüyor bakalım :rolleyes: Kulağa da çok hoş geliyor

felkamp ve hakan4117 bunu beğendi.