Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir kordon balık raporu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında eqrhas tarafından paylaşıldı.

1. eqrhas

eqrhas Aktif Üye

izmir kordon balık raporunu sunuyorum ; saat 16:00 güzelyalı , yemler mamun borukurdu madya : sonuç vurmadı bile ; saat 18:00 karataş tarafı yemler mamun borukurdu madya : sonuç gene tık yok . saat 20:43 evdeyim balıksız bir şekilde

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

ara sıra olur öyle bende bu sabak 3 saat atçek yaptım tek takip vuşuş alamadım

4. 35ceyhan35

35ceyhan35 Yeni Üye

merhaba arkadaslar ben sıtenıze yenı katılan bır balık tutukunuyum sıtenızı kavramaya calısıyorum sunu soylıyebılırım bayraklı altınyol da havuz ve dugun salonu var bu sabah o cıvarda bır cok avlanan gordum sohbet ettım guzel balık aldıklarını soyluyorlar ben daha once o cıvarda avlanmadım ama denıycem yem olaak borukurdu kullanıyorlar ıstersenız plan yapalım bulusalım

5. murat48

murat48 Aktif Üye

Balık işi nasip işi.
    Her zaman balık olmayabiliyor.
    Her zaman 40-45 adet mercan aldığım merada, bu pazar günü 4 mercan , 1 küçük karagöz ile dönebildim.

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Bu sefer kısmetinde yokmuş, bir dahaki sefere.:)

7. night fisher

night fisher Aktif Üye

Arkadaşlar 3/2 nolu amatör balık avcılığını düzenleyen tebliğe göre,bahsettiğiniz yerler amatöre yasaklanmış.Fakat anladığım kadarıyla pekte uygulandığı yok.Yasağın konuş ve uygulanmamasının sebepleri hakkında bir malumatınız varmıdır acaba.

8. tsezer

tsezer Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba.Epeydir İmir körfezin Bostanlı iskele ve Göztepe iskele çizgisinin içinde kalan kısmı (Karşıyaka,Meles deltası,Alsancak,Karataş,Göztepe iskele) körfezdeki ağır metal oranının yüksek olması ve tam temizlenmemiş olması nedeniyle yasaktır.Ama kıyıda avlanan birçok balıkçı görürsünüz.Bazen zabıta müdahale eder.Saygılar.

9. MezarKabul

MezarKabul Üye

Bazen bu forumda cok ilginc yorumlar okuyorum. .. yasak izmirde 30 yil once konulacaktı izmirde balik bitmistir bunun aksini idda edecek varsada ciddiye dahi almam alanada mani olmam.izmiri kim bu hake getirdu bilemiyorum gecenlerde vefat eden 101 tasindaki kayinpederimin izmirle ilgili anlattiklarindan sonra forumlarda ahkam kesen izmirde dogup izmiri balık kültürünü iki tekneyle gezdim diye biyorim diyen.. vesatee vesayre yasim 65 tekneyi tıkabasa balkla doldurup tuhaf Halet i ruhiye ye burunen ...daga yazıcam da terbiye m müsade etmiyor...kuresel isinma..hava sicak...balik kacti..muhabbetleri yle izmir balik konusunu kısırlaştirilamaz ...bi tane oğlum var...sardalyayi izmirde buzhaneden yiyorsa...sallamam ...ben ustayim muhabbetlerini. .izmirde artk balık zor. ....dip not. (Kimse bu yorumda hedef alinmamistir)