Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İZMİR kuzeyinde at-çek levrek için mera arıyorum.

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında musicconsept tarafından paylaşıldı.

1. musicconsept

musicconsept Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.10 yıldır istanbulda yaşıyordum.1 aydır izmirde yaşamaya başladım.istanbuldaki balıkçılık tecrübemin burada çok işe yaramadığını farkettim.Bu ara spin tekniğine merak saldım.Çiğli-Mavişehir tarafında otruyorum.Geçenlerde mordoğan tarafına gittim ancak yol çok uzak ve aracım benzinli bayağı masraf oluyor.Çoluk çocuk olunca zamandanda tasarruf etmem gerekiyor.Bu taraflarda bir yer bulamadım.genelde bu taraflardan çıkan balığı ağır metal içerdiği için yemiyorlarmış.haritalardan inceledim ama bir avlak yeri bulamadım.Arabanın yanında toplu taşıma tren vs.de hesaba katılarak bulunduğum noktaya yakın levrek için at-çek yapabileceğim yer tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

İzmir Bölgesinde her yerde levrek var, gözünüzün kestiği hemen heryerde deneyin şansınızı nerden ne cıkacagı belli olmuyor..RAstgele şimdiden :)

4. musicconsept

musicconsept Yeni Üye

ama bizim burada yenmez diyorlar.en yakın nereye gidebilirim.

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Körfez dışında kalan tüm bölgeleri deneyebilirsiniz. Körfezden çıkan balıklar malesef sağlık acısından ciddi tehditler oluşturmakta..

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Foça taraflarını deneyebilirsin