Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İZMİR VE Çevresi Balık Durumu (Çeşme-Urla-Seferihisar-Kuşadası-Foça-Mordoğan-Aliağa

Pendeza

Üye
Adı
Emrah Haberdar
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Hafta sonu Asos da bir balık avı etkinliğine katıldık. Bir çok farklı yerden gelen arkadaşlar vardı .. yemli beklemeli av yaptık . Kullandığımız yem boru kurdu, mamun, ve sülinez si.. toplam 3 kişilik aldığımız balık bu kadar.. levrek yakalayan da olmadı hiç. Ortam çok keyifliydi ama balık sanırım biraz azdı

Ekli dosyalar

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
rastgeldi mi abi?
Yok Uğur bu hafta faciaydı. Rüzgar ve deniz kelek yaptı. Sabah aydınlanınca esecek güney gece 3'de süpriz yaptı :) Dipte bir şey yoktu sabah suyu bizim at çekte yalan oldu... Kısa süreli su üstü yaptık ama bir şey denk gelmedi... Haftaya rotayı başka meraya çevirecez baklım neler olacak...

selcuk35

Yeni Üye
Adı
Selcuk
Kan Grubu
A Rh Pozitif
son 2 haftadır gümüldür ve özdere tarafına gittik ben spin takımımı kullandım . Arkadaşım sülünez ile dip yaptı 2 haftada sadece 1 kiloya yakın ahtapot alabildik. Mayısa kadar gitmeyi düşünmüyorum

i.samay

Aktif Üye
Adı
İbrahim SAMAY
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dün biraz hava alma ve piknik yapma niyetiyle Eski - Yeni foça arasında bir koya gittik ailecek. Bir tane olta attım, bir saat sonra üzerindeki yemiyle bir geri çektim. İğdeler açmadan bir daha deneme yapmamaya niyetliyim.

crabteam

Yeni Üye
Adı
onur
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Ahmetbeyliden açılarak yeni mera keşifleri peşinde olacağım gece 4 gibi herkese RASTGELE...

Ahmetbeyli sahilden açılarak sağ taraftan devam ediyoruz. işaretledğim bölgede mağara var üstünde de baz istasyonu. önünden 150-200 mt de dip bölgesi kayalık ve yaklaşık 40 mt. Bu bölgede pazar günü 4 saat kadar kaldım. Ve Çoğulukla Mercan ve izmarit tuttum. Bir adet çupra denk geldi. Yem olarak sülünes ve mamun. Bu bölgeye gidicek arkadasların işine yarayabilir. Herkese RASTGELE..

batuhan111

Daimi Üye
Adı
metin
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Ahmetbeyli sahilden açılarak sağ taraftan devam ediyoruz. işaretledğim bölgede mağara var üstünde de baz istasyonu. önünden 150-200 mt de dip bölgesi kayalık ve yaklaşık 40 mt. Bu bölgede pazar günü 4 saat kadar kaldım. Ve Çoğulukla Mercan ve izmarit tuttum. Bir adet çupra denk geldi. Yem olarak sülünes ve mamun. Bu bölgeye gidicek arkadasların işine yarayabilir. Herkese RASTGELE..
Takılma var mı?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoper

Aktif Üye
Adı
Umut Şensever
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Herkese merhaba,

İzmir'in kuzeyinden rapor veriyorum :)

04.03.2017 - Aliağa - 4 kişi - toplam 13 adet balık ( 3 adet porsiyonluk olmayan ama irice mercan, 10 adet izmarit) Başka bir şey yok... Biraz şanssız günümüzdeydik... Fakat bol muhabbet, bol kahkaha :)

19.03.2017 - Foça - 1 kişi ( ben ) - toplam 16 adet balık ( 7 adet kaba lidaki, 2 adet porsiyonluk mercan, 1 adet istavrit, 2 adet kupez, 4 adet irice isparoz ) Yine bol muhabbet, bol kahkaha, bir de sahil güvenlik botu :)