Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İZMİR VE ÇEVRESİ EGE DENİZİ BALIK RAPORLARI VE PLANLANAN BALIK AVI ORGANİZASYONLARI

O-M-M-G

Aktif Üye
Adı
Okan GÜLCAN
Bülent abi,yapılacak jigging-sırtı-yemli av-spin gibi organizasyonlarda beni de listeye ekliyebilirsin.Sonuçta senin olacağın her türlü organizasyona katılırım :D:D.Görüşmek üzere...

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bülent abi,yapılacak jigging-sırtı-yemli av-spin gibi organizasyonlarda beni de listeye ekliyebilirsin.Sonuçta senin olacağın her türlü organizasyona katılırım :D:D.Görüşmek üzere...
sağol sevgili okan şu anda 4 kişi olduk bile,,konu sadece ne zaman ve nerede demeye kaldı...
bu hafta sonunu geçirelim,,haftaya ciddi kararlar verelim,,
ama bu arada çevrede son haftalarda balığa çıkanlar,,bize detaylı bilgi verirse bu sütunlardan seviniriz....:):)

bahadir37

Aktif Üye
Adı
Bahadır Aydın
merhabalar ben de katılmak isterim organizasyona ama benim için ulaşım sorun olabilir bornova da kalıyorum öğrenciyim de

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Egeli ,İzmirli arkadaşlar,,bu linki unuttuk gibi,,,

ORGANİZASYON yapmak karşılıklı iletişimle olur,,bu iletişimi devam ettirelim arkadaşlar...

bu linki ayrıca izmir ve çevresi balık durumu ve raporları içinde kullanabiliriz...
ilki benden olsun...izmire en yakın yer olarak sahil evlerini önere bilirim..biraz bekletmelide olsa bu aralar madya ile lidaki ,çipura yapıyor..
ayrıca ağır top kullanarak kalamar avlıyorlar...
sahil evlerinin askerıyeden sonraki bölümü daha sakin oluyor...

çeşmedende iyi haberler geliyor,,genelde hafta sonu balık turuna katılanlar boş dönmüyor,,
izmir bölgesinde tanışmak ve avlanmak için çeşme balık turlarına katılabiliriz,,,tabii önce sayımızı görmek lazım,,
bakalım izmirde kaç kişiyiz....:):)

yakup_81

Üye
Adı
yakup yahşi
Egeli ,İzmirli arkadaşlar,,bu linki unuttuk gibi,,,

ORGANİZASYON yapmak karşılıklı iletişimle olur,,bu iletişimi devam ettirelim arkadaşlar...

bu linki ayrıca izmir ve çevresi balık durumu ve raporları içinde kullanabiliriz...
ilki benden olsun...izmire en yakın yer olarak sahil evlerini önere bilirim..biraz bekletmelide olsa bu aralar madya ile lidaki ,çipura yapıyor..
ayrıca ağır top kullanarak kalamar avlıyorlar...
sahil evlerinin askerıyeden sonraki bölümü daha sakin oluyor...

çeşmedende iyi haberler geliyor,,genelde hafta sonu balık turuna katılanlar boş dönmüyor,,
izmir bölgesinde tanışmak ve avlanmak için çeşme balık turlarına katılabiliriz,,,tabii önce sayımızı görmek lazım,,
bakalım izmirde kaç kişiyiz....:):)
Bülent abi bu linki unutmadık ama sanırım herkes benim gibi armut pişip ağzımıza düşsün diye bekliyor:D

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
sevgili egeli ve izmirli arkadaşlar,,bu hafta sonu sanırım tekneden balık avı organizasyonları yattı,,malum hava durumu...
ama kıyıdan özel avlaklarda levrek yakalanabilir gibi kokular geliyor burnuma...
hafta sonu at-çek yapmayı düşünenler haydi paylaşın burada....:):)

bu arada ben şahsen şu anda kendi fikrim olan "dar boğaz kuşadası" antenli mercan avı organizasyonu yapabilirmiyiz diye düşünüyorum..bu av 15-20 kişi arasında gerçekleştirilebilecek bir avdır...bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum....:):)

Fetensel

Yeni Üye
Adı
Fatih Etensel
Merhaba,
İzmir çevresinde jig organizasyonu olursa bende katılmak isterim.
Selamlar.

izmir3535

Üye
Adı
ibrahim
sevgili egeli ve izmirli arkadaşlar,,bu hafta sonu sanırım tekneden balık avı organizasyonları yattı,,malum hava durumu...
ama kıyıdan özel avlaklarda levrek yakalanabilir gibi kokular geliyor burnuma...
hafta sonu at-çek yapmayı düşünenler haydi paylaşın burada....:):)

bu arada ben şahsen şu anda kendi fikrim olan "dar boğaz kuşadası" antenli mercan avı organizasyonu yapabilirmiyiz diye düşünüyorum..bu av 15-20 kişi arasında gerçekleştirilebilecek bir avdır...bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum....:):)
bülent abi antenli mercan avı ne durumda, izmirli arkadaşlardan pek ses çıkmıyor eskiden bu konu ilk sıradalarda yer alıyordu şimdi bülent abininde dediği gibi konu unutulmuş gibi...:confused:

akalinmali

Yeni Üye
Adı
mehmet ali akalın
selamlar bodrum cevresinden tur düzenleyen arkadaşlar olursa katılmak isterim