Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'de at-çek için katılımcı aranıyor

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında vetburak35 tarafından paylaşıldı.

1. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Değerli Balık Sevdam üyeleri ;
    İzmir'de at-çek avına çıkacak ekip arkadaşı arıyorum.

Son düzenleme: 11 Mart 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. asivolki

asivolki Aktif Üye

merhaba
    sizinle tanışmıştık sanırım bu siteden (recai abinin eşinin vefatı olayı ile tanışmıştık malesef)
    benimde atçek avına ilgim var. spin kamış, makine ve birkaç sahtelerim var ancak izmirde henüz siftah yapamadım.
    karşıyakanın yukarısında oturuyorum. sizinle yüzyüze tanışmak ve birlikte at-çek avlarına katılmak isterim.
    tutamazsak bile muhabbet olur en azından. tek başına çok sıkıcı oluyor. ayrıca belli olmaz trofe denk gelirse kepçeyi tutarız birbirimize :krsn:

4. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Çok memnun olurum hocam. Lakin şu aralar balik yok mevsimden dolayı fakat mutelif yerlerde ciktiginin haberlerini aliyoruz. Önümüzdeki günlerde yeniden haberlesip balik olmasa bile bir çay kahve içebiliriz. Hatta Recai abiyi bile davet edebiliriz.

5. asivolki

asivolki Aktif Üye

tabiki neden olmasın. bende balığa recai abiyi de götürürüz belki iyi gelir biraz kafası dağılır olmadı diyecektim ama dediğiniz gibi birgün çay kahve içip hem sizinle hemde recai abiyle tanışmış oluruz. bu haftasonu altınoluğa babamın yazlığına gideceğim. orada şahin deresinin denize döküldüğü yerde atçek deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak. gece ise derenin yukarılarına çıkıp yılan balığı avı yapacağım. yılan balığı avıda at-çek gibi çok heyecanlı oluyor.

6. izmirlee

izmirlee Yeni Üye

Bende bugün akşam 5 den sonra izmirden çıkıp hafta sonu için akçay güre tarafına gideceğim ben genelde fener Mah tarafında yada yeni yapılan güre iskele de şansımı deniyorum tabi giderken izmirden yemlerimide alıyorum hatta şimdi çıkacağım narlıdere deki yemcilere doğru oralarda taze yem pek bulamıyorum açıkçası giderken at çek takımlarımda yanımda oluyor hep önce yemli sonra at çek şansımı deniyorum müsait olursanız o tarafta birlikte av yapabiliriz hafta sonu rastgele ;-)

7. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Hafta sonu icin gorustum Recai abiyle.bi organizasyon yapabiliriz pazar gunu uygun olursaniz. Ozelden telefon numaralrinizi gonderirseniz daha detayli gorusuruz.

8. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

İyi eğlenceler rast gelsin

9. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Teşekur ederim abi. Uzun zamandır izmir için boyle bir organizasyonu bekliyordum. Her nakadar ufak çaptada organizasyon olsa bu sevdaya gonul veren arkadaslar tanismak guzel bir sey.

10. asivolki

asivolki Aktif Üye

bu haftasonu için altınoluğa gideceğimi belirtmiştim göremediniz sanırım. babama söz vermiş bulundum bu nedenle bu haftasonu için size katılmam mümkün görünmüyor. ama eğer organizasyonu sonraki haftasonuna ayarlarsanız mutlaka gelirim burak bey. hatta haftasonu haricinde haftaiçi akşam suyuna at-çek organizasyonları da yapılabilir.

11. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Cep telefonundan bakiyorum suan foruma goremedim kusurabakmayin. Tabiikide onumuzdeki hafta olabilir onceden konusup gun konusunu netlestiririz. Size simdiden rastgelsin